Pre jazdcov: registrácie a časový harmonogram Alpe Adria a IMRC

Richard Karnok

Prinášame Vám dôležité informácie k nasledujúcej sezóne seriálov Alpe Adria Champioship a IMRC MM SR a IMRC Cup, týkajúce sa registrácií a časového harmonogramu na spoločných podujatiach AA a IMRC.

REGISTRÁCIE
Ešte stále máte možnosť zaregistrovať sa na celú sezónu za zvýhodnenú cenu do termínu 28. februára, kedy musíme evidovať Vašu prihlášku a zároveň aj úhradu na našom  účte.
Zároveň je však možné registrovať sa aj na jednotlivé podujatia, pričom pred každým z nich platí zľavnená cena, pokiaľ budete zaregistrovaní a  uhradená čiastka na našom účte najneskôr dva týždne pred podujatím. Termín konca zvýhodnenej registrácie je vždy uvedený nad registračným formulárom daného podujatia.
Registrácie Alpe Adria
Registrácie IMRC MM SR a IMRC Cup

Upozornenie: Po registrácii Vám na e-mail príde automaticky vygenerovaná Vaša prihláška vo formáte pdf. Tú je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie! To sa týka aj registrácie na celú sezónu.

VZOROVÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM
Zverejňujeme vzorový časový harmonogram pre spoločné podujatia Alpe Adrie a IMRC, ktoré sa uskutočnia na okruhoch Pannonia-ring, Most, Hungaroring a Slovakia Ring.
Vzorový časový harmonogram môžete stiahnuť tu…
S časovým harmonogramom na podujatia v talianskej Adrii a chorvátskej Rijeke vás oboznámime neskôr, pretože súčasťou týchto termínov sú aj preteky Vintage (Adria 15. – 17. 5.) a Majstrovstvá sveta sajdkár (Rijeka 19. – 21. 6.).

MNOŽSTVO JAZDENIA
Aj tento rok zachováme množstvo jazdenia ako tomu bolo vlani.
Pre jazdcov Alpe Adrie + IMRC MMSR to znamená, že v piatok sa na pretekársky okruh dostanete 4krát, v sobotu na Vás čaká tréning, kvalifikácia č.1 a preteky č.1 a v nedeľu po novom 2. kvalifikácia a 2. preteky (do druhých pretekov sa štartový rošt vytvorí z výsledkov oboch kvalifikácií!).
Na jazdcov IMRC Cupu čakajú dvojdňové podujatia, v sobotu budú mať dva tréningy a kvalifikáciu a v nedeľu Warm Up tréning a preteky. Je samozrejme možné za poplatok absolvovať aj voľné tréningy v piatok v rámci svojich kubatúr.

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

S pozdravom

Slovakia Racing Team