Pozvánka na 1. podujatie seriálov Alpe Adria, EC Stock250 a IMRC Cup

Richard Karnok

Srdečne Vás pozývame na prvé podujatie seriálov Alpe Adria, EC Stock250 a IMRC Cup, ktoré sa uskutoční v dňoch 13.-15. mája na okruhu Slovakia Ring. Prinášame Vám najdôležitejšie informácie k podujatiu, teda o registrácii, platbách, Zvláštne ustanovenia.

INFORMÁCIE A REGISTRÁCIA SO ZVÝHODNENÝM PREDPREDAJOM
Uzávierka prihlášok za zvýhodnenú cenu bude 14 dní pred začiatkom podujatia, teda 29. apríla o polnoci. Po tomto termíne sa dá registrovať už len za štandardné ceny. V  termíne 14 dní pred začiatkom podujatia musíme mať od Vás okrem prihlášky aj finančnú úhradu pripísanú na našom účte.
Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.

ALPE ADRIA
Seriál sa od roku 2016 otvára pre pretekárov z celej Európy, ktorí tak po prvý raz budú mať možnosť bojovať o body do tohto seriálu. Okrem celoeurópskeho hodnotenia bude však, tak ako aj doteraz, vyhodnocované poradie seriálu v rámci krajín alpsko-jadranského regiónu. Jazdci, ktorí budú chcieť bojovať o body do národných šampionátov, musia štartovať v seriáli Alpe Adria.
Štartovné:
– 125SP/Moto3: Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
– STK600, SSP, STK1000 a SBK: Predpredaj: 320,-€ / Štandardná cena: 360,-€
(plus ďalšia trieda 110,-€)
Registrovať na jednotlivé podujatia Alpe Adria sa môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/alpe-adria-championship/

EC STOCK 250
Európsky pohár je určený pretekárom vo vekovom rozmedzí 12-21 rokov a jej výhodou je ekonomickejšia dostupnosť ako u triedy Moto3.
Štartovné:
Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
(plus ďalšia trieda 110,-€)
Registrovať na jednotlivé podujatia EC Stock250 sa môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fim-european-cup-stock-250/

IMRC CUP
IMRC Cup je seriál pohárových dvojdňových podujatí v otvorených triedach -600 a +600, v rámci IMRC Cupu sa na prvom podujatí na Slovakia Ringu boduje do nasledovných seriálov:
– IMRC Cup – medzinárodné hodnotenie pre všetkých zúčastnených s nárokom na koncoročné ceny pre desať najlepších jazdcov seriálu v oboch triedach (-600 a +600)
– Slovenský pohár
– Czech Cup
– Puchar Polski Rookies???
Štartovné:
Predpredaj: 180,-€ / Štandardná cena: 230,-€
Pre jazdcov IMRC Cupu je na mieste podujatia možnosť dokúpenia piatkových tréningov v cene 30,-€/1 tréning
Registrovať na jednotlivé podujatia IMRC Cupu sa môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/

INFORMÁCIE K PRENÁJMU BOXOV
Cena boxu na prvé podujatie na Slovakia Ringu je 150,-€ / 1 deň. V prípade rezervácie boxu v prihláške sa Vám k výslednej sume na zaplatenie pripočíta aj záloha za box vo výške 100,-€.

ZVLÁŠTNE USTANOVENIA PRE ALPE ADRIU A EC STOCK250
Zvláštne ustanovenia pre toto podujatie si môžete stiahnuť z tohto odkazu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/SR_AA_SLOVAKIARING_MAY.pdf
Zvláštne ustanovenia pre jazdcov IMRC Cupu budeme jazdcom tohto seriálu posielať už čoskoro.

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Máme pripravené dve verzie časového harmonogramu. Verzia č. 2 bude použitá v prípade nízkej účasti pretekárov v IMRC Cupe a teda v tom prípade spojíme triedy IMRC Cupu v rámci tréningov a vytvoríme priestor na sobotňajší tréning navyše. Najväčšia zmena by sa teda týkala soboty, kedy by v prípade verzie č. 2 jazdcom tried Alpe Adria a EC Stock 250 pribudol 15-minútový voľný tréning.
Časový harmonogram verzia č. 1: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/TT_AA01IMRC-_SLOVAKIARING_2016_V1-1.pdf
Časový harmonogram verzia č. 2: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/TT_AA01IMRC-_SLOVAKIARING_2016_V2.pdf

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Čoskoro Vás budeme informovať o ďalších novinkách týkajúcich sa predovšetkým oceňovania najúspešnejších jazdcov, tzv. Prize Money.

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

S pozdravom

Slovakia Racing Team

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *