Portál Moto-cup.sk je tu aj pre Vašu prezentáciu

Richard Karnok

Ste pretekár, alebo máte pretekársky tím a chcete sa ešte viac zviditeľniť? Stránka Moto-cup.sk je určená aj pre vás!

Keďže je priestor portálu Moto-cup.sk určený pre všetkých fanúšikov a takisto pretekárov, máte možnosť sa o svojich úspechoch zdieľať práve aj tu. Rovnako ako to už robia mnohí Vaši kolegovia, pretekári zo Slovenska či Českej republiky. A to či už zasielaním svojich tlačových správ, ktoré radi zverejňujeme, alebo predstavením svojich osobných a tímových stránok, ktoré budeme rovnako radi prezentovať. Môžete však seba, alebo svoj tím predstaviť článkami aj keď nemáte svoj vlastný webový priestor.
Stačí nám vaše príspevky v podobe tlačových správ a podobne zaslať najlepšie aspoň s jednou fotografiou a my všetko zverejníme. Samozrejme, zverejňovanie je bezplatné! V prípade záujmu či otázok prosím píšte na adresu karnok@motomedia.sk, alebo volajte na telefónne číslo +421 905 444 198. Alebo nám proste pošlite Váš príspevok a je to!

Prečo sa prezentovať na stránke Moto-cup.sk?
Pretože je to najväčší portál na Slovensku venujúci sa domácej pretekárskej scéne. Okrem jedinečných článkov z histórie motocyklového športu, prináša najaktuálnejšie a najpodrobnejšie informácie zo súčasných pretekov, pričom je napojený nielen priamo na pretekárov a tímy, ale aj organizátorov podujatí a seriálov, čím prináša dôležité informácie nielen fanúšikom, ale aj jazdcom. Portál je veľmi obľúbený aj v Českej republike, čo potvrdzuje vysoká návštevnosť práve od našich západných susedov.
Za päť rokov existencie serveru Moto-cup.sk neustále stúpa jeho návštevnosť, pričom po pretekárskych podujatiach prekračuje denný počet návštev hodnotu niekoľko tisíc čitateľov.
Aj preto každá informácia od Vás nájde množstvo tých pravých adresátov. Je jedno, či ste jazdec svetového šampionátu, alebo národného pohára, je jedno či jazdíte automotodrómy alebo prírodné okruhy  a je jedno či súťažíte na veľkých motorkách, minibikoch, skútroch či veteránoch. Sme tu pre Vás všetkých a aj pre Vašich fanúšikov, o ktorých ide predovšetkým.

Richard Karnok