Podporme Evu Paľovičovú na startovači!

Richard Karnok

Meno Eva Paľovičová nie je medzi slovenskými motorkármi neznáme. Mladá pretekárka totiž mnohých  z nich pravidelne poráža na pretekoch agentúrnych podujatí.

Mimoriadne sympatická dievčina sa pre sezónu 2017 oprávnene rozhodla o ďalší krok vpred a predstaví sa na oficiálnych pretekoch v seriáli IMRC Cupu. Presnejšie, chce sa zúčastniť… To, či sa jej to podarí, totiž závisí aj od pomoci tých, ktorí sa rozhodnú jej účasť podporiť na startovači.
Je to jednoduché, stačí si kliknúť na tento odkaz a rozhodnúť sa akou sumou chcete Evu podporiť. Na oplátku má aj ona čo ponúknuť vám! 

„Mojím najväčším plánom a prianím pre sezónu 2017 je absolvovať preteky IMRC Cup, ktoré sú súčasťou medzinárodného šampionátu,“ píše Eva na stránkach startovača. „Tieto preteky sú pre mňa výzvou, kde si môžem zmerať sily s rýchlejšími jazdcami.“

Na konci sezóny sa v jej rukách objavil rýchlejší stroj, Yamaha R6, ktorá nahradila už predsa len staršiu Suzuki, s ktorou aj tak dokázala výrazne konkurovať  svojim mužským súperom. „Príprave na sezónu 2017 som venovala veľa času a energie. Yamaha je výborne pripravená a k dispozícii mám odbornú technickú podporu,“ prezrádza. „V paddocku mám vďaka kamarátom dôležité priateľské a uvoľnené zázemie. Avšak sponzor, ktorý mi pomohol v predošlej sezóne, už nemá možnosť podporovať ma naďalej. Napriek tomu sa nechcem vzdať svojich plánov, a skúšam osloviť vás, ľudí na štartovači,“ vysvetľuje, prečo sa rozhodla práve pre tento krok získania finančného zabezpečenia sezóny. 

Oveľa viac sa o Eve a možnostiach ako ju podporiť, dozviete po kliknutí sem…

Text: Richard Karnok
Foto: archív E. P.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *