Peter Rauch: Pannoniaring sa mi tradične nevydaril…

Richard Karnok

Technické problémy zapríčinili, že Peter Rauch tentoraz nemohol zabojovať o lepšie ako tretie miesto v pretekoch seriálu IMRC a slovenského šampionátu na maďarskom Pannoniaringu. Pred poslednými dvomi podujatiami však stále zostáva v hre o celkové prvenstvo.

Peter Rauch:
„Bez piatkových tréningov som v sobotu ráno po dvoch mesiacoch sadol na motorku. Už v druhom tréningu som mal z jazdy celkom dobrý pocit, ostávalo mi však dosť málo času na nastavenie motorky. Napokon v kvalifikácii nám trochu odskočil rumunský jazdec, ináč to bolo dosť tesné. Čiže medzi „našimi“ som mal druhý čas. Po štarte som v prvom kole spravil Rumuna a chystal sa na Doda Oravského. V druhom kole som však zaznamenal výrazný pokles výkonu môjho motora. Vyzeralo to, že mi prestala fungovať výfuková prívera. Až po pretekoch som zistil, že môj motor stratil kompresiu, asi sa pridrel piestny krúžok. Vlastne šťastie, že som vôbec dokrúžil do cieľa.
Nakoľko som z Pannonie pokračoval k Jadranu, až teraz sa púšťam do práce a verím, že mojich súperov ešte potrápim. Na záver teda gratulácia k víťazstvu Jarovi i Dodovi k druhému miestu.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *