Peter Kačaba #88 hľadá sponzorov!

Richard Karnok

Úspešný slovenský motocyklový pretekár Peter Kačaba jazdiaci so štartovým číslo 88 sa na vás obracia s prosbou a zároveň žiadosťou, aby mohol aj naďalej pokračovať vo svojej kariére športovca a v roku 2017 pretekať v prestížnom ALPE ADRIA ROAD RACING CHAMPIONSHIP a novom seriáli seriál MOTOCh.

Môj cieľ je jednoznačný: Jazdiť pre zábavu! A pre mňa zábava znamená byť Najlepší!

O čom vlastne hovorím?

Zamiloval som sa! Tentoraz to nie je slečna alebo dáma, ale jednoducho moja dvojkolesová láska. V tomto športe som sa úplne našiel. V minulom roku, 2016, môj talent v spojení s kvalitným tréningom priniesol prvé výsledky, okrem pravidelných pódiových umiestnení v jednotlivých pretekoch, nasledovné celkové umiestnenia v troch súťažiach:

  1. MAJSTER ČR
  2. VICEMAJSTER SK / HU v JIMC
  3. 3. miesto v POHÁRI SK / HU

Prečo som nevyhral všetko? Niekedy Vás z bojov vyradí technická porucha alebo nehoda na trati. Ale aj to sa v športe stáva… Napriek tomu som dokázal poraziť konkurenciu, ktorá mala napríklad aj silnejšie motorky alebo niektorých maďarských pretekárov, ktorí mali oveľa viac skúseností, napríklad že jazdia aj o 6 rokov dlhšie ako ja!

Tento šport je finančne veľmi náročný a hlavní ministri mojich financií sú rodičia. Ale čím chcem dosiahnuť vyššiu métu, tým je to finančne ešte náročnejšie. Preto verím, že sa nájde niekto ďalší, ktorému nie je ľahostajný mladý talent a jeho ďalší rozvoj. Jazdím za občianske združenie založené mojou maminou, takže to má byť skutočná garancia, že ponúknutá podpora sa skutočne aj ku mne dostane. A podpora môže byť rôzna, od materiálno – technického zabezpečenia až po samotné financie.

Čo viem ponúknuť ja Vám?

Úžasné partnerstvo plné neuveriteľných nielen adrenalínových zážitkov, ale aj Vašu účasť na mojich podujatiach priamo v paddocku, reklamné plochy na mojej prilbe, motorke, na autách, banneroch, plagátoch, tričkách, v časopisoch, reklamu v článkoch, na sociálnych sieťach, u našich partnerov atď. Krajiny, ktoré si spolu prejdeme: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Chorvátsko, Rakúsko, a iné…

Spolu to dokážeme!

Moja www stránka: www.peterkacaba.com

Môj Facebook profil: https://www.facebook.com/peterkacaba88/

Vážim si každú Vašu reakciu, Váš podnet, Váš záujem. S pozdravom Peter Kačaba

Kontakty: Branislav Baláž, otec: +421 910 878 088, Email: 88@peterkacaba.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *