Otec malého motorkára ďakuje tímu Junior Moto Academy

Richard Karnok

Niektoré články zverejňujeme so špeciálnym pocitom. Sú to tie, ktoré svedčia o tom, že práca v motocyklovom športe, navyše starostlivosť o tých najmenších, prináša ovocie a nemusí to byť len v podobe dosiahnutých výsledkov.

O tom, čo všetko môže dať Junior Moto Academy nielen deťom ale aj rodičom, svedčí list jedného z nich, otca 8-ročného Mareka Šutaríka, ktorý sa rozhodol napísať vlastné pocity trénerom z našej detskej akadémie po víkendovom stretnutí v kameňolome na Pezinskej Babe.

Chcel by som poslať spätnú väzbu na víkendovú akciu Junior Moto Academy. Ako začať…bolo skrátka úžasné, keďže aj ja som kedysi ako chlapec začínal a viem ako dlho sa mladý človek musí učiť a viac-menej na vlastných chybách. To čo môj syn od Vás všetkých dostal behom dvoch dní, mne trvalo snáď niekoľko rokov. Preto akciu hodnotím vysoko úspešne, a skladám úctu voči celému tímu Vašich ľudí. Miestami sa mi až slzy tlačili do očí, keď som videl ako zodpovedne pristupujete k naším deťom ako ku svojim, bol to úžasný pocit, že v nasej súčasnej spoločnosti sú ľudia, ktorým záleží na tom, ako naše deti budú vyrastať a sú ochotní podať pomocnú ruku, aby sme dosiahli želaný cieľ. Celú myšlienku beriem veľmi pozitívne, a prekonala moje očakávania, už len tie dva dni dali môjmu synovi veľmi veľa a som rad že si absolvoval aj nejaké pády, aby získal rešpekt pred motošportom. Za seba ako otca a motorkára prízvukujem, že už len to že som tam bol dalo veľa aj mne, čo sa týka prístupu k synovi, a aj technike jazdenia, ktorú využívam aj ja v bežnej premávke. Ťažko sa mi hľadajú slová, ktorými by som opísal ako silno pozitívne hodnotím tuto myšlienku a snahu všetkých zainteresovaných. Ďakujeme ďakujem ďakujeme.

Budeme radi ak sa dostaneme aj ku terénnym pretekom a tréningu, aby sme mali aký taký prehľad a skúsenosti aj v tomto smere. Čo sa týka nejakých pripomienok k vedeniu tréningu a podobne, nemyslím si, že mám toľko skúseností ako Vy všetci, takže toto nechám na Vaše uváženie, nemám výhrady k ničomu, skôr naopak, rád prijmem Vaše rady ohľadom tréningu a ostatných veci. Určite prídeme v máji zas, a ak sa podarí, donesieme ďalšie decká. Možno z môjho syna nebude pretekár, ale bude mať možnosť sa naučiť veci, ktoré inde nie je možné získať.

Držím Vám všetkým palce a prosím o zasielanie info o ďalších aktivitách, určite prídeme a zabavíme sa všetci a snáď budeme neskôr žať z tohto semienka úspechy.

Ďakujeme

S pozdravom

Miroslav Šutarík