Otázka počasia je na Slovakia Ringu vyriešená

Richard Karnok 9

Neistoty okolo počasia cez nadchádzajúci víkend, kedy sa má na Slovakia Ringu uskutočniť prvé podujatie Alpsko-jadranského šampionátu, sú zažehnané!

V najbližších troch dňoch sa náš okruh zmení na čiastočné stavenisko, keď budú pod samotnou pretekárskou traťou natiahnuté kilometre kúrenárskeho potrubia, aby sa okruh ako prvý na svete stal plne vyhrievaný! Tento fantastický nápad sa podarí zrealizovať vďaka podpore vedenia našej krajiny, ktorej predstavitelia konečne docenili dôležitosť Slovakia Ringu s pozitívnym dopadom na celú spoločnosť. Vyhrievaná trať navyše predĺži sezónu na Slovakia Ringu aj v budúcnosti a z toho budú logicky plynúť finančné prostriedky pre celú našu krajinu.

A to nie je všetko! Samozrejme, samotná vyhrievaná trať nemusí počas nasledujúceho víkendu stačiť a preto Slovensko využije svoje nadštandardné vzťahy s Ruskou federáciou, vďaka čomu budú na letisku v Bratislave pripravené stíhačky ruského ministerstva obrany, ktoré budú v prípade hrozby sneženia behom pár minút schopné rozohnať oblaky nad naším okruhom, tak ako sa to neraz využilo 9. mája pri oslavách výročia konca 2. svetovej vojny na Červenom námestí v Moskve.

Aktualizované 2. 4.: tento článok bol určený špeciálne pre dátum, kedy bol vydaný a to 1. apríl… 😀 😀 😀 V ostatné dni už nemá opodstatnenie 🙂

9 komentárov k článku “Otázka počasia je na Slovakia Ringu vyriešená

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *