Odmeňovanie pretekárov Alpe Adrie, IMRC a Fun Cupu v sezóne 2015

Richard Karnok

Aj v sezóne 2015 pripravila agentúra Slovakia Racing pre pretekárov finančné a vecné odmeny, ktoré sú nachystané nielen počas sezóny, ale aj na jej konci, pričom skrátka nemusia prísť ani na dráhe menej úspešní jazdci! Na záver sezóny sme totiž pripravili losovanie spomedzi pravidelných účastníkov našich seriálov o mimoriadne zaujímavé ceny!

http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/slovakiaracing-info.jpgAgentúra Slovakia Racing vstúpila pred niekoľkými rokmi do prostredia motocyklového športu práve s cieľom ohodnotiť snahu pretekárov zaslúženým odmeňovaním, čo je v dnešnej dobe aj na pretekárskych podujatiach medzinárodnej úrovne výnimočné. Po tom, ako sme v roku 2013 priniesli odmeny do nového seriálu IMRC, rovnako sme sa zachovali aj vlani, keď sme sa stali promotérom seriálu Alpe Adria Championship, kde predtým systém odmeňovania neexistoval. Okrem toho myslíme aj na amatérskych pretekárov, ktorí si môžu odmeny vyjazdiť na našich podujatiach Fun Cup.

PREHĽAD ODMIEN V SEZÓNE 2015
V jednotlivých seriáloch sme pre Vás odmeny pripravili nasledovne:
Alpe Adria Road Racing Championship
IMRC MMSR
IMRC Cup
Fun Cup

REGISTRÁCIE
Nezabudnite, že už dnes sa môžete za zvýhodnené predpredajové ceny registrovať na naše podujatia. Uzávierky prihlášok za predpredajovú cenu na jednotlivé termíny budú prebiehať vždy 14 dní pred konkrétnym podujatím. V ten deň musíme evidovať Vašu prihlášku a aj úhradu na našom účte.
ME Stock 250
Alpe Adria
IMRC
Fun Cup

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

S pozdravom

Slovakia Racing Team