Odmeňovanie jazdcov IMRC Cupu a zvýhodnený predpredaj na 1. podujatie

Richard Karnok

Zverejňujeme kompletné informácie k prvému podujatiu IMRC Cupu, ktoré sa uskutoční na spoločnom podujatí so šampionátom Alpe Adria 14.-15. mája na okruhu Slovakia Ring. Nájdete tu Zvláštne ustanovenia, časový harmonogram, aj všetko o motivačných odmenách pre najúspešnejších pretekárov seriálu a takisto onformácie o podmienkach účasti v IMRC Cupe.

DSC_0101IMRC CUP – SERIÁL OTVORENÝ PRE JAZDCOV VŠETKÝCH KRAJÍN
Do seriálu IMRC Cup si dovoľujeme pozvať aj pretekárov z krajín ako Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko, Rakúsko, Nemecko atď., pretože jeho medzinárodné hodnotenie je otvorené naozaj pre každého a navyše každý môže zbierať dôležité body pre možnosť získať na konci sezóny niektorú z hodnotných odmien určených pre desať najúspešnejších pretekárov v každej triede. O odmenách sa dočítate nižšie.

LICENCIE PRE ŠTART V IMRC CUPE
Pre účasť v seriáli IMRC Cup akceptujeme licencie všetkých krajín EU, ktorých federácie sú registrované u FIM Europe. Je potrebné byť držiteľom medzinárodnej licencie typu „A“, alebo národnej licencie typu „B“ (v tomto prípade je potrebné štartovacie povolenie do zahraničia).

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O SERIÁLI
IMRC Cup je seriál dvojdňových medzinárodných pohárových pretekov v otvorených triedach -600 a +600, v rámci ktorých jazdci okrem hodnotenia IMRC bojujú aj o body do národných pohárových seriálov:
– Slovenský pohár
– Czech Cup
– Puchar Polski Rookies (okrem prvého podujatia 14.-15. mája na Slovakia Ringu)
Podujatie IMRC je vždy dvojdňové, pričom pretekári majú možnosť dokúpiť si piatkové tréningové jazdy v cene 30,-€ / 1 tréning.

ODMEŇOVANIE NAJÚSPEŠNEJŠÍCH PRETEKÁROV IMRC CUP
Hneď po skončení posledného tohtoročného podujatia na Slovakia Ringu sa uskutoční slávnostné vyhlásenie najúspešnejších pretekárov medzinárodného hodnotenia IMRC Cupu, Slovenského pohára a Czech Cupu.
Najúspešnejší v medzinárodnom hodnotení IMRC Cupu v triedach -600 a +600 budú odmenení nasledujúcimi cenami:

miesto: SKÚTER (v hodnote 1199,-€)
miesto: FINANČNÁ ODMENA 800,- €
3. miesto: stan vhodný na pretekárske podujatia s rozmerom 6×3 m
4.-10. miesto: voucher na 10% zľavu na štartovnom pre rok 2017

ŠTARTOVNÉ – ZVÝHODNENÝ PREDPREDAJ DO 29. APRÍLA
Dňa 29. apríla 2016 o polnoci končí predpredaj za zvýhodnenú cenu na 1. podujatie IMRC Cupu na Slovakia Ringu. Pokiaľ sa ho rozhodnete využiť, tak v tomto termíne musíme evidovať nielen Vašu prihlášku, ale aj platbu na našom účte. Po tomto termíne platí štandardná cena.
Štartovné:
Predpredaj: 180,-€ / Štandardná cena: 230,-€
Pre jazdcov IMRC Cupu je na mieste podujatia možnosť dokúpenia piatkových tréningov v cene 30,-€/1 tréning
Registrovať na jednotlivé podujatia IMRC Cupu sa môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/
Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.

INFORMÁCIE K PRENÁJMU BOXOV
Cena boxu na prvé podujatie na Slovakia Ringu je 150,-€ / 1 deň. V prípade rezervácie boxu v prihláške sa Vám k výslednej sume na zaplatenie pripočíta aj záloha za box vo výške 100,-€.

ZVLÁŠTNE USTANOVENIA
Zvláštne ustanovenia pre 1. podujatie IMRC Cupu si môžete stiahnuť z tohto odkazu: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/04/ZU_IMRC_SLOVAKIARING_SK.pdf

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Predstavujeme Vám predbežný časový harmonogram spoločného podujatia IMRC s Alpe Adriou, ktorý je možné variovať, to čo je uvedené v tomto harmonograme je však nami garantované minimum jazdenia.
Predbežný časový harmonogram stiahnete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/TT_AAIMRC_2016_V1.pdf

OSTATNÉ INFORMÁCIE
Všetky ostatné najdôležitejšie informácie a dokumenty k seriálu IMRC nájdete priamo na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

S pozdravom

Slovakia Racing Team

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *