Nové informácie zo seriálu MOTOCh

Richard Karnok

Motocyklová agentúra Slovakia Racing, organizátor seriálu MOTOCh – Motorcycle Championship, medzinárodných majstrovstiev Slovenska, v rámci ktorých sa budú jazdiť aj národné majstrovstvá ČR, SR a IMRC Cup, zverejnila nové informácie.

NOVÁ WEBSTRÁNKA

Včera poobede spustila agentúra novú webstránku www.motoch.com, ktorá spĺňa tie najvyššie kritéria informovanosti, pričom slúži nielen organizátorom a fanúšikom, ale hlavne pretekárom, ktorým vytvára nové možnosti prezentovania sa a registrácie na podujatia. Stránku budú využívať jazdci oboch seriálov, teda MOTOCh a IMRC Cup.
Po prihlásení sa na webstránku a registrácii na celú sezónu či prvé podujatie jazdci získajú automaticky svoj osobný profil. Svoj profil budú môcť navyše po zadaní presnej url adresy svojho účtu na facebooku a ďalších sociálnych sieťach prepojiť práve aj so stránkou motoch.com, kde sa príspevky označené hashtagom #motoch automaticky zobrazia na hlavnej stránke webu motoch.com a jazdci sa takto budú môcť prezentovať priamo na stránke organizátora. Týmto spôsobom sa budú ešte viac zviditeľňovať médiám, motocyklovým fanúšikom a sponzorom.
Po registrácii na novú webstránku navyše už pretekári nebudú musieť opätovne vypisovať prihlášky na každé podujatie, to všetko už bude automaticky uložené v ich osobnej databáze v profile.
Manuál pre registráciu a prácu s webstránkou stiahnete kliknutím sem…

ZVÝHODNENÉ ŠTARTOVNÉ NA CELÚ SEZÓNU MOTOCh 2017

Na novej webstránke motoch.com bol spustená registrácia na celú pretekársku sezónu za zvýhodnenú cenu. Registrovať sa na celú sezónu za zvýhodnené štartovné jazdci môžu po vytvorení používateľského účtu na webstránke www.motoch.com.
Zvýhodnený predpredaj na celú sezónu potrvá do 31. marca 2017! Až po tomto dátume sa bude dať registrovať na jednotlivé podujatia! V tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na účte organizátorov. Ak sa jazdci zaregistrujú, ale do termínu nebude úhrada na účte organizátorov, prihláška bude neplatná  jazdec sa bude musieť registrovať opäť, ale už len priamo pred jednotlivými podujatiami.
Jazdci do 14 rokov majú zľavu 50,-€ na štartovnom na podujatie, čo na celú sezónu predstavuje 250,-€. Pri vyplnení dátumu narodenia v užívateľskom profile sa im suma 50 € automaticky odráta zo štartovného.

Ceny zľavneného celoročného štartovného:
– 125SP, Moto3/125GP a STK 300:            900,-€ (cena pre jazdcov do 14 rokov 650,-€)
– Superstock 600, Supersport, Superstock 1000 a Superbike:          1450,-€
Cena pre jazdcov do 14 rokov v triede Superstock 600:   1200,-€
Upozornenie: Po registrácii na celú sezónu pretekárovi príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol. Pri platbe do poznámky uvedie svoje celé meno) a v prílohe prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na prvé podujatie, inak ju pretekár bude musieť na mieste vypisovať znova.

ŠTARTOVNÉ NA JEDNOTLIVÉ PODUJATIA

– Po uplynutí 31. marca sa môžu pretekári registrovať už len na jednotlivé podujatia.
– Registrovať sa na jednotlivé podujatia môžu takisto po vytvorení užívateľského účtu na stránke motoch.com, ale až po skončení celoročného predpredaja.
– Výška štartovného pre všetky triedy zostáva v porovnaní s predchádzajúcim rokom a agentúrou vtedy organizovaným seriálom zachovaná. Aj tento rok bude možnosť uhradiť štartovné najneskôr 15 dní pred podujatím so zľavou. V termíne 15 dní pred podujatím musí byť úhrada pripísaná na účte organizátorov.

Výška štartovného na jednotlivé podujatia:
125SP, 125GP/Moto3 a Stock 300: Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
STK600, SSP, STK1000 a SBK: Predpredaj: 320,-€ / Štandardná cena: 360,-€
(plus ďalšia trieda: zľava 100,-€ – platí sa na mieste)
Jazdci do 14 rokov majú zľavu 50,-€ na štartovnom. Pri vyplnení dátumu narodenia v užívateľskom profile na stránke motoch.com sa im suma 50 € automaticky odráta zo štartovného.

DRŽITELIA VOUCHEROV NA ZĽAVU ZO ŠTARTOVNÉHO PRE ROK 2017

Všetci držitelia Voucherov z vlaňajšej sezóny majú nárok na 10% zľavu na štartovnom v seriáli IMRC Cup pre rok 2017 pri predpredaji na celú sezónu.
Zľavu si môžu uplatniť jedine pri predpredaji na celú sezónu! Na jednotlivé podujatia už uplatnenie zľavy nie je možné.
Pretekári si môžu uplatniť 10% zľavu uplatniť už na zľavnené celoročné predplatné, čiže ich zľava bude ešte výhodnejšia. V prípade registrácie na celú sezónu držitelia Voucherov kontaktujú organizátorov na adrese pecimut@motoch.com alebo na telefónnom čísle +421 918 736 557 a oni im vytvoria presné údaje k zľavnenej platbe, kde bude vo výslednej sume odrátaných aj práve 10%. Jazdci v tomto prípade musia uviesť vygenerovaný variabilný symbol platby.
Zoznam držiteľov Voucherov na 10% zľavu na štartovnom v seriáli MOTOCh pre rok 2017 sa vám zobrazí po kliknutí sem…

ŠPORTOVÉ A TECHNICKÉ PREDPISY

Športové a technické predpisy sú prispôsobené priamo pre seriál MOTOCh. Snahou organizátorov bolo oproti minulosti vytvoriť predpisy jednoduchšie.
Športové predpisy: stiahnete tu…
Technické predpisy stiahnete tu…
Technické predpisy STK 300 stiahnete tu…

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Predstavujeme dva vzorové časové harmonogram podujatia. Variant A bude platiť pokiaľ budú na podujatí jazdiť všetky triedy samostatne, Variant B bude platiť v prípade, že budú zlučované triedy (zlúčené môžu byť len dve triedy rovnakej kubatúry, teda napr. SST 600 s triedou SSP, alebo SST 1000 spolu so SBK). Pred každým konkrétnym podujatím budú organizátori podľa štartových listín informovať o tom, ktorý variant časového harmonogramu bude použitý.
Predbežný časový harmonogram:
Variant A stiahnete tu…
Variant B stiahnete tu…

LICENCIE PRE MOTOCh

Pre štart na podujatiach seriálu MOTOCh budú akceptované medzinárodné licencie všetkých krajín, ktorých federácie sú registrované u FIM a FIM Europe.

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA ŠTARTOVÝCH ČÍSIEL

Pri výbere štartového čísla majú prednosť tí pretekári, ktorí s konkrétnymi štartovými číslami jazdili spolu s nami vlani v nami vtedy organizovanom seriáli. Organizátori žiadajú o akceptovanie tejto skutočnosti pri výbere štartového čísla. Pokiaľ sa jazdec s predbežne rezervovaným číslom nezaregistruje na prvé podujatie, môže byť jeho číslo pridelené inému pretekárovi. Potom si už jazdec na svoje pôvodné, vlaňajšie, číslo v prípade zhody ani na ďalších podujatiach nemôže nárokovať.
Tabuľku so štartovými číslami v jednotlivých triedach nájdete v tabuľkách po kliknutí sem…

Čoskoro budú pribúdať nové informácie, ktoré bude zverejňovať aj naďalej na portáli Moto-cup.sk.

Text: Richard Karnok
Foto: Petr Štola

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *