Nové informácie k španielskemu testovaniu so Slovakia Racingom

Richard Karnok

Prinášame Vám nové informácie k zimnému testovaniu, ktoré agentúra Slovakia Racing pripravila v spolupráci s agentúrou Bikepromotion na španielskych okruhoch Almeria a Cartagena.
V prípade záujmu je potrebné nás kontaktovať najneskôr do nedele, 20. 12. 2015! Podrobné informácie sa dozviete nižšie. Následne budeme informácie o testovaní posielať už len zaregistrovaným záujemcom o testovanie.

TERMÍNY A ŠTARTOVNÉ
Kalendár testovania si môžete stiahnuť kliknutím sem…
Na jednotlivých hárkoch sú v kalendári označené voľné termíny s farebne vyznačenými okruhmi, z ktorých si môžete vyberať. Tie termíny, na ktorých sa ako agentúra Slovakia Racing zatiaľ zúčastníme, sú v kalendári označené ako Slovakia Racing. Hlásiť sa však môžete aj na ostatné termíny, v prípade Vášho záujmu tam budeme samozrejme tiež s Vami!
Štartovné:
16.-19.1.2016 Cartagena 549€ / 4 dni
21.-26.1.2016 Almeria 749€ / 6dní
6.-9.2.2016 Cartagena 549€ / 4dni
11.-16.2.2016 Almeria 749€ / 6dní
12.-15.3. 2016 Almeria 549€ / 4 dni
Uvedená výška štartovného platí, ak ho uhradíte 3 týždne pred termínom.
Jazdec musí byť zaregistrovaný 3 týždne pred konkrétnym termínom s tým, že každému záujemcovi budú zaslané údaje k úhrade s potrebnými informáciami. Tri týždne pred termínom testovania bude musieť byť štartovné uhradenéna našom účte.

DOPRAVA
– Jazdci, ktorí sa rozhodnú stráviť s nami testovanie, si dopravu na miesto zabezpečia sami. V prípade záujmu Vás budeme presne informovať o možnostiach leteckej dopravy, pričom letisko je priamo v Almerii, kde Vás budeme čakať.
– Motocykle a príslušenstvo, ako oblečenie, pneumatiky a podobne si do Španielska dopravíte sami s tým, že všetko môžete mať následne uskladnené až do marca na okruhu Almeria (1€/1deň). Po novom roku Vás budeme informovať o možnosti odvozu motocyklov a príslušenstva zo Španielska domov.
Pokiaľ sa rozhodnete s nami absolvovať viac testovaní, motorky a príslušenstvo budú v Španielsku a my budeme za nimi lietať v dohodnutých termínoch. Ak budete mať motorku a zázemie uskladnené v Almerii a pôjdeme jazdiť do Cartagene, tak preprava motoriek na tento okruh bude stáť 80€ tam aj späť do Almerie.

BOXY NA PRENÁJOM
Cena boxu na oboch okruhoch je 130€/1 deň. Cena pre jeden motocykel sa samozrejme rozráta podľa počtu motocyklov v boxe. Je aj možnosť zakúpiť si miesto v boxe za cenu 30€/jeden deň a do takýchto boxov sa budú dopĺňať jednotliví jazdci podľa záujmu a kapacity.

PNEUMATIKY A SERVIS NA MIESTE
Na mieste je zabezpečený servis, bežné náhradné diely ako reťaze, brzdové platničky, olej a podobne, rovnako prezúvanie pneumatík a aj samotné pneumatiky Pirelli, Dunlop, Metzeler, Bridgestone, Michelin.

UBYTOVANIE
V prípade záujmu o ubytovanie Vám ho zabezpečíme. Hotel Marina Playa dvojposteľová izba 70€/noc aj s polpenziou a jednoposteľová izba 49€/noc aj s polpenziou.

AKO SA PRIHLÁSIŤ
V prípade záujmu o testovanie nám prosím pošlite e-mail s nižšie uvedenými informáciami najneskôr do nedele, 20. 12. 2015! Následne budeme informácie o testovaní posielať už len zaregistrovaným záujemcom o testovanie.
V e-maile prosím uveďte:
– meno a priezvisko
– e-mailová adresa
– číslo telefónu
– trieda / motocykel
– mesto
– krajina
– termíny, ktorých sa chcete zúčastniť (v prípade, že nechcete absolvovať celý turnus, napíšte presné dni o ktoré máte záujem)
– záujem o ubytovanie
– e-mail pošlite na adresu feher@slovakiaracing.sk
Neskôr Vás budeme informovať o ďalších podrobnostiach.

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese feher@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

Tešíme sa na Vašu účasť!
S pozdravom

Slovakia Racing Team

Foto: Vladimír Adamčík