Na tlačovej konferencii predstavili šampionát IMRC

Richard Karnok 2

V príjemnom prostredí reštaurácie Wine Bar & Tapas by ParCafé v Obchodnom centre Retro v bratislavskom Ružinove sa konala tlačová konferencia organizátorov medzinárodného seriálu IMRC s predstaviteľmi médií.

Dve desiatky novinárov z tlačových agentúr, printových a elektronických médií a internetových serverov zo Slovenska a Českej republiky sa zaujímali predovšetkým o to, čo so sebou nový seriál prináša, aké výhody budú plynúť pretekárom a divákom a čím sa odlišuje od ostatných seriálov v regióne. Na ich otázky odpovedali páni Ladislav Šnegoň, predseda Športovej komisie CPM SMF a Peter Šurina z agentúry Slovakia Racing, ktorá bola práve Slovenskou motocyklovou federáciou poverená zorganizovaním seriálu Majstrovstiev Slovenska, ktoré sa konajú v rámci IMRC.

Na tlačovej konferencii sa predstavila aj dvojica slovenských pretekárov, naša superbiková jednotka Vladimír Ruža a vlaňajší víťaz Slovenského pohára Ladislav Miklánek vyzdvihli prednosti šampionátu IMRC v porovnaní s ostatnými dostupnými seriálmi a prítomným novinárom prezradili aj svoje ciele do nadchádzajúcej pretekárskej sezóny.

2 komentárov k článku “Na tlačovej konferencii predstavili šampionát IMRC

  1. Držím organizátorom palce, nech sa im šampionát podarí organizačne zvládnuť na vysokej úrovni.

    Dovolím si malú poznámku. Význam slov „motocycle“ a „motoRcycle“ je úplne odlišný!!! Názov šampionátu navrhujem upraviť na „INTERNATIONAL MOTORCYCLE RACE CHAMPIONSHIP“.

    Samo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *