Na letisku v Trenčíne pôjde o body do niekoľkých motocyklových šampionátov

Richard Karnok

V dňoch 28.-30. augusta 2020 sa na letisku v Trenčíne uskutočnia medzinárodné motocyklové preteky, ktorých súčasťou bude hneď niekoľko národných a medzinárodných majstrovstiev a voľných pretekov.

Seriály a voľné preteky

– Alpe Adria Vintage Championship
– Alpe Adria Championship 125 SP a 125 GP / Moto3
– Majstrovstvá Slovenskej republiky cestných pretekov motocyklov (125 SP, SSP 300, SST 600, SST 1000 a Superbike)
– Slovenský pohár -600 a + 600
– Medzinárodné majstrovstvá Českej republiky na prírodných okruhoch
– Medzinárodné majstrovstvá SR Vintage Road Racing
– Medzinárodné majstrovstvá Českej republiky Klasik (plus sajdkáry na pravidelnosť)
– Body do svojho seriálu si z Trenčína odnesú aj pretekári Majstrovstiev a preboru ČR na prírodných okruhoch pod patronátom Českomoravskej asociácie motocyklového športu (CAMS), ale diváci uvidia aj Medzinárodné preteky sajdkár a Ducati Slovakia Cup

Aj ako Majstrovstvá SR CPM

Keďže tento rok z kalendára MSR CPM vypadli dve podujatia (Alpe Adria na Slovakia Ringu a v Poznani), nahradila Športová komisia CPM SMF Slovakia Ring nedávnymi pretekmi Letnej ceny Brna a namiesto poľskej Poznane sa o body do MSR bude bojovať práve aj v Trenčíne. Rozhodnutie o zaradení trenčianskeho podujatia do kalendára MSR CPM stiahnete tu…

Zvláštne ustanovenia

Najdôležitejšie informácie k pretekom nájdete vo Zvláštnych ustanoveniach, ktoré stiahnete kliknutím sem…

Časový harmonogram

Už v piatok pretekári absolvujú dva voľné 15-minútové tréningy a prvú kvalifikáciu. V sobotu na nich čaká druhá kvalifikácia a prvé preteky, v nedeľu potom zahrievací tréning a druhé preteky.
Predbežný časový harmonogram stiahnete kliknutím sem…

Štartovné

Výška plného štartovného je 175,00 € (zvýhodnené štartovné zaplatené bankovým prevodom do 21. 8. 2020 do polnoci je 160,00€)
V prípade využitia zvýhodneného štartovného je nutné platbu uhradiť najneskôr do 21. 8. 2020 do polnoci na číslo účtu: IBAN SK80 3100 0000 0033 7005 1503. Do správy pre prijímateľa jazdec uvedie svoje meno a priezvisko. Za účasť v druhej triede je zľava 50 % zo štartovného danej triedy.

Prihláška na podujatie

Pretekári tried moderných motocyklov sa na podujatie prihlásia na tomto odkaze: https://www.smf.sk/c-4842/?s=2&p=1&j=-1  (držitelia licencií SMF sa prihlásia cez nasledujúci odkaz: https://www.smf.sk/c-4842/?s=1&p=1)

Pretekári veteránskych tried (Klasik, Oldtimer a Vintage) použijú tento odkaz, na ktorom stiahnu WORD prihlášku: https://www.roadracing.sk/wp-content/uploads/2020/08/Prihlaska-Vintage-TN-2020.docx  (Vyplnené pošlite na karnok@motomedia.sk)

Vstupné pre divákov

Piatok zdarma Sobota 3,-€
Nedeľa 3,-€
Sobota + nedeľa 5,-€
Deti do 12 rokov v sprievode dospelého vstup zdarma
Osoby so ZŤP preukazom vstup zdarma

Akreditácia novinárov

Žiadateľ o akreditáciu musí byť krytý organizáciou či redakciou, TV, či rozhlasovou stanicou. Žiadosť je možné vyplniť a odoslať po kliknutí na tento odkaz: https://www.pretekytrencin.eu/media/

Všetky potrebné informácie k podujatiu (mapky, príjazd a podobne) nájdu záujemcovia na oficiálnej stránke podujatia www.pretekytrencin.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *