Motovia moto club racing hodnotí uplynulú sezónu

Richard Karnok 3

Pre jazdcov Motovie skončil európsky šampionát Alpe Adria 2011 v cestných motocykloch viac ako úspešne. Vynikajúce výsledky dosiahli Michalovčania aj v národných majstrovstvách SR.

 

Konečné poradie našich pretekárov v roku 2011:

UEM Alpe Adria 125 SP:
Peter RAUCH – 4. miesto
Jaro ČECH – 9. miesto

M SR 125 SP:
Peter RAUCH – 2. miesto
Jaro ČECH – 3.  miesto

Peter Rauch

„Dobojované“  –  spieva v jednej zo svojich známych skladieb Richard Müller. Takto by sa dalo krátko a výstižne charakterizovať ukončenie tohtoročnej pretekárskej sezóny. Sezóny, v ktorej Peter a Jaro určite nesklamali. Dokonca svojimi výsledkami prekročili plány, ktoré sme spoločne na začiatku sezóny tajne snívali.

Peter dosiahol to, čo za daných možnosti dosiahnuť asi mohol. Dokonca v priebehu sezóny to vyzeralo tak, že z Alpe Adrie si odnesie 3.miesto a v národnom šampionáte to koketovalo z celkovým víťazstvom v triede 125 SP! Nevadí, z celkovými výsledkami sme skutočne spokojní, cítime sa v zdraví a už premýšľame čo v sezóne novej.

Samozrejme veľmi rád vyzdvihnem účinkovanie nášho nového člena – Jara ČECHA. Prvá sezóna a hneď pódiové umiestnenie! Určite je to veľmi milé prekvapenie, keď vezmeme do úvahy, že Jaro je motokrosový pretekár (Majster SR – 125 ccm pre rok 2000) a táto sezóna prvou, kedy sadol za riadidlá cestnej Aprilie. Preto musíme konštatovať, že tieto výsledky sú excelentné.

Jaro Čech

Výsledky z posledných troch pretekov:

MOST – Česká republika:
UEM Alpe Adria 125 SP: P.RAUCH – 5. miesto, J.ČECH – 9. miesto
M SR 125 SP: P.RAUCH – 2. miesto, J.ČECH – 5. miesto

POZNAŇ – Poľská republika:
UEM Alpe Adria 125 SP: P.RAUCH – 3. miesto, J.ČECH – 4. miesto
M SR 125 SP: P.RAUCH – 2. miesto, J.ČECH – 3. miesto

RIJEKA  – Chorvátsko:
UEM Alpe Adria 125 SP: P.RAUCH – 5. miesto, J.ČECH – neštartoval

 

V národných M SR štartovalo v triede 125 SP 13 pretekárov, v európskom šampionáte UEM Alpe Adria 2011 v triede 125 SP krúžilo po tratiach 45 pretekárov z celej Európy.

Rok 2011 bol taktiež okrúhlym 30. ročníkom seriálu UEM Alpe Adria a sme radi, že pre farby Motovie bol taký úspešný. Celkové zhodnotenie a samotné vyjadrenie jazdcov a organizačného tímu prinesieme o mesiac. Chceme sa poďakovať naozaj všetkým, ktorí nám v tomto ročníku pomohli v akejkoľvek podobe a prajeme všetkým pevné zdravie. Zároveň pozývame všetkých priaznivcov motocyklového športu aby nás prišli pozdraviť v dňoch 10.-12.11.2011 na  19.ročník regionálneho AUTOSALÓNU Michalovce, na ktorom budeme prezentovať svoje výsledky sezóny 2011.

S úctou
Peter Bellás, team manager

Peter Bellás, team manager


3 komentárov k článku “Motovia moto club racing hodnotí uplynulú sezónu

  1. Aj košičania gratulujú michalovčanom. Všetkým trom! Traja z jedného valalu na stupni víťazov. Sila…

  2. Naozaj senzačné výsledky, gratulujem obidvom skvelým michalovčanom.
    Michal P. oldies

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.