Motovia a Peter Rauch na autogramiáde na Autosalóne v Nitre

Richard Karnok

Na podnet obchodného zástupcu spoločnosti Elf – člen skupiny Total, pána A. Jacečka sa uskutočnila v jej stánku na Autosalóne v Nitre autogramiáda Majstra Slovenska v pretekoch cestných motocyklov triedy 125 SP – Petra Raucha.

V stredu 13. októbra 2016, v deň otvorenia autosalónu – Nitra, mal možnosť zástupca michalovskej Motovie prezentovať svoj čerstvý titul pre rok 2016. Prezentácia v podobe autogramiády prebehla v stánku olejárov v čase 12:00 – 16:00 hod.

Autogramiáda sa uskutočnila za prítomnosti marketingového menežéra Elf – člen skupiny Total, Filippa Falcinelliho z Talianska, ktorý zastupuje značku v krajinách Česko a Slovensko.
Len na pripomenutie, Motovia moto club racing Michalovce absolvoval sezónu 2016 s podporou spoločnosti Elf – Total. Prvá sezóna spolupráce bola veľmi úspešná.

Ďalšie predstavy spolupráce a o plány pre sezónu 2017 sme mali možnosť spoločne riešiť počas celej autogramiády. Hovorilo sa o sezóne minulej ale aj budúcej. Padlo aj niekoľko návrhov, ktoré môžu byť pre obe strany veľmi pozitívne. Uvidíme…

Veľmi nás potešili taktiež návštevy doslova “ fandov “ motocyklového pretekania z celého Slovenska, ktorí navštívili Nitru. Počas dňa prebehlo množstvo rozhovoroch na tému motocykle a pretekanie. Sme ozaj veľmi radi, že sme sa mohli zúčastniť takejto akcie, za čo patrí srdečná vďaka A. Jacečkovi a spoločnosti Elf – člen skupiny Total.

team manager
Peter BELLÁS
Motovia moto club racing
Michalovce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *