Motoclub Baláž hodnotil uplynulú pretekársku sezónu

Richard Karnok

17. februára 2017 sa v Hlohovci uskutočnilo vyhodnotenie vlaňajšej motocyklovej sezóny Motoclubu Baláž. Spoločenského večera sa zúčastnili členovia, čestní členovia, sponzori a pretekári jazdiaci za klub.

Jedným z bodov programu bolo aj predstavenie plánov klubu do novej pretekárskej sezóny a takisto diskusné príspevky zúčastnených. Prezident motoklubu Miloš Baláž v príhovore zhodnotil uplynulú sezónu a spolu s Milošom Čmaradom odovzdali ďakovné listy a reklamné predmety sponzorom a aktívnym členom a poháre pretekárom Romanovi Kučerovi a Filipovi Benčíkovi za reprezentáciu klubu v roku 2016. Baláž zároveň privítal nových čestných členov klubu, ktorými sú Ľuboš Gréč, Henrich Pataláš a Luca Borsoi.

Miloš Baláž, prezident klubu:
„Ďakujem všetkým našim pretekárom za výkony, ktoré predviedli na pretekárskych podujatiach v roku 2016, a ktorými tak úspešne reprezentovali náš motoklub. Vďaka patrí všetkým členom klubu a našim fanúšikom a samozrejme našim partnerom, firmám Mefosport, GOLDfren, QuadMoto centrum, Kawasaki U.M.S. s.r.o. a HS Moto Racing. Ďakujem všetkým za spoluprácu, za účasť a prajem všetkým úspešný štart v novej sezóne 2017.“

Zdroj: Motoclub Baláž

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *