Motoclub Baláž hodnotil prvý rok na okruhoch

Richard Karnok 3

V sobotu 23. marca sa v hlohovskej reštaurácii Jašter stretli členovia Motoclubu Baláž, aby na svojom valnom zhromaždení zhodnotili svoju prvú sezónu na pretekárskych okruhoch a zároveň predstavili plány pre nadchádzajúci rok.

Vo veľmi príjemnom prostredí, ktoré svojou návštevou poctila aj legenda slovenského motocyklového športu Peter Baláž, prítomných privítal prezident klubu Miloš Baláž, ktorý menovite vyzdvihol výkony jednotlivých pretekárov a hovoril aj o ich plánoch do roku 2013, pričom spomenul aj tých, ktorí sa stretnutia nemohli zúčastniť. Predstavil aj nového viceprezidenta klubu, ktorým sa stal rovnako bývalý pretekár Stefano Gasparin. Baláž spomenul novú webstránku www.motoclubbalaz.sk, ktorá bude slúžiť pre zverejňovanie všetkých aktivít klubu. Medzi ciele pre nadchádzajúcu sezónu patrí účasť na podujatiach od Fun Cupu cez Slovenský pohár a Medzinárodné majstrovstvá SR až po Alpsko-jadranský šampionát, kde by sa mal predstaviť pretekár Roman Kučera. Na záver príhovoru Baláž predstavil aj nových členov klubu a poďakoval všetkým, ktorí sa zaslúžili o zdarný priebeh sezóny 2012.

Prítomný bol aj Peter Šurina z promotérskej agentúry Slovakia Racing, ktorá v nadchádzajúcej sezóne zastrešuje Slovenský pohár aj medzinárodný slovenský šampionát. Ten okrem detailov budúcej sezóny vyzdvihol spoluprácu s Petrom a Milošom Balážovcami, ktorí svojimi bohatými skúsenosťami prispievajú k úspešnej organizácii seriálov.

Slávnostný večer pokračoval ocenením pretekárov, čestných členov a všetkých tých, ktorí v roku 2012 prispeli k úspešnému fungovaniu klubu. Atmosféru stretnutia vám priblížime nasledujúcou fotogalériou.

3 komentárov k článku “Motoclub Baláž hodnotil prvý rok na okruhoch

  1. som rad ze uz konecne sa zacina nieco naSLOVENSKU diat aj v CPM velka vdaka Riskovi ci slovakiaringu Lacimu S. ci Petrovi S. ci Petrovi B. aj vsetkym komisarom a hlavne pretekarom ci jazdcom PS:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *