Miklánkovi nevyšiel víkend podľa predstáv

Richard Karnok

Ladislav Miklánek z Vapenka Racing Teamu túžil na Slovakia Ringu po väčšej bodovej nádielke z pretekov triedy Superbike, ale aj tak má už teraz isté minimálne druhé miesto v celkovom hodnotení slovenského šampionátu a pred posledným podujatím je v medzinárodnom hodnotení seriálu IMRC priebežne piaty.

Ladislav Miklánek:
„U mňa sa často nestáva že sa teším na Slovakia Ring, ale na tento som sa celkom tešil. V piatok som sa od prvého IMRC-ečka fajn rozkukal po trati a tešil som sa na sobotu. V sobotu kvalifikácia nič moc, ale ja som kvaldu nikdy nevedel ist, tak som sa tešil na preteky, v ktorých mi KONEČNE! vyšiel štart a poskočil som o par pozícií dopredu. Dokonca som sa potom ešte predieral dopredu, ale toto moje nadšenie trvalo len chvíľku ,lebo asi po piatom kole mi zdreveneli ruky a musel som troska poľaviť, čo mi aj tak nepomohlo 🙁 , dokonca toto boli asi prvé preteky čo som myslel, že ani nedokončím :-(, ale tak už som to nejako dobicykloval :-).
Na nedeľu som sa už netešil lebo som vedel, že predlaktia mám presilené, ale dúfal som, že na to v pretekoch zabudnem, čo sa mi tiež nepodarilo, ale snažil som sa odpočívať kde to išlo a nakoniec sa to dalo zvládnuť až na to, že z výsledkom nie som vôbec spokojný.
Víkend hodnotím ako perfektný so skvelou atmosférou, ale seba radšej ani hodnotiť nebudem :-). O to viac sa už teším na posledné podujatie a dúfam, že tam zabudnem čo som stváral tento víkend :-). Chcel by som poďakovať celému Vapenka Racing Teamu za dobru atmošku, všetkým fanúšikom čo nás prišli pozrieť a určite všetkým sponzorom, bez ktorých by to nešlo, ako sú firmy Males s.r.o, Slovitrans, Styx, Autodoprava Marian Mego a ZDS.“