Michal Ronec nespokojný s Pannonia-ringom

Richard Karnok

Napriek tomu, že do hodnotenia majstrovstiev Slovenska vybojoval plný počet bodov, nie je obhajca vlaňajšieho titulu majstra SR Michal Ronec spokojný so svojím vystúpením na pretekoch šampionátu Alpe Adria na maďarskom Pannonia-ringu, kde v hodnotení tohto seriálu obsadil v konkurencii 35 pretekárov dvakrát 17. miesto.

Michal Ronec:
„Na Pannonia-ring som išiel celkom dosť dobre naladený, keďže patrí medzi moje obľúbené okruhy, ale po tomto víkende ho asi zaradím medzi tie, ktoré mám rád menej 🙂 V porovnaní s minulým rokom sa ten okruh veľmi zmenil, je riadne rozbitý. Bolo aj cítiť, že niektorí jazdci tam išli tiež pomalšie v porovnaní s vlaňajškom.
S víkendom nemôžem byť spokojný, lebo som celý víkend bojoval s motorkou. Chýba mi rýchlosť a agresivita, jazdím opatrne, ešte bolo aj dosť teplo a veľmi to kĺzalo, ale podmienky mali všetci rovnaké. Po dvoch mesiacoch na motorke je to velím cítiť, bez tréningov sa rýchlo ísť nedá. Preto som tento víkend skôr zaradil medzi zberačov bodov do MSR, čo sa mi nehovorí celkom v pohode, lebo každý, kto na to sadne chce byť vpredu.
Treba nato zabudnúť, teraz ideme do Oscherslebenu, 19.-21. júla, kde som nikdy nebol, čiže nemám žiadne očakávania, môžem len prekvapiť sám seba, ako minulý rok v Rijeke 🙂
Chcel by som poďakovať tímu, sponzorom, fanúšikom a ľudom, ktorí mi pomáhajú a podporujú ma.“

TS Michala Ronca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *