Michal Knezovič hodnotí vystúpenie v Moste

Richard Karnok

PLUS VIDEO – Pretekár motomaxx racing teamu, Michal Knezovič, absolvoval na Autodróme v Moste v polovici júla ďalšie odujatie slovenského šampionátu v triede STK 300, kde sa v jednotlivých pretekoch umiestnil na štvrtom a piatom mieste.

Michal Knezovič:

Po dlhej pauze som sa pripravoval na preteky v Moste. Na túto dráhu som bol veľmi zvedavý, pretože som na nej ešte nikdy netrénoval. Mal som k dispozícií pár výjazdov na načítanie dráhy a ideálnej stopy.

Prvé preteky som sa rozhodol video zmazať, pretože v ňom neboli vôbec žiadne zaujímavé momenty. Odštartoval som na pozícií, ktorú som si celé preteky držal bez väčších problémov až do cieľa.

Druhé preteky boli o niečo zaujímavejšie. Po štarte sa z ťažkej pozície statočne prebojoval jeden z pretekárov, ktorý ma svojou prítomnosťou potešil lebo som vedel, že to bude dobrý súboj. Nešli sme hneď od úvodu tie časy, ktoré by nás udržali na skok od skupinky pred nami, a to bol dôvod prečo nám v prvých pár kolách ušli. Preteky to boli naozaj pekné až do odmávnutia šachovnicou.

Musím však skonštatovať, že tento víkend som mal vďaka svojej hlúposti asi najhoršie štarty v sezóne. No bola to veľká zábava. Chcel by som poďakovať spoločnosti motomaxx za prípravu motocykla, svojej rodine a známym za podporu.

Tlačová správa Michala Knezoviča

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *