Laki Sloboda: Po úspechu na Manx GP aj majstrom Slovenska

Richard Karnok 1

Rozhodne úspešnú sezónu má za sebou slovenský motocyklový pretekár Miroslav Sloboda. Hoci ho ešte počas nadchádzajúceho víkendu čakajú záverečné preteky medzinárodného seriálu IRRC v nemeckom Frohburgu, môže už začať rekapitulovať.

Po skvelom vystúpení na ostrove Man, kde sa v auguste zúčastnil pretekov Manx Grand Prix, sa len pár dní po návrate zúčastnil Ceny Slovenska na Slovakia Ringu, podujatia, ktoré bolo zároveň posledným v rámci majstrovstiev Slovenskej republiky. Vďaka dvom prvenstvám v hodnotení slovenských pretekárov v triede Supersport vybojoval práve aj slovenský titul šampióna.

Miroslav Sloboda:
„Som rád, že som sa hneď po návrate z Manu mohol predstaviť svojim kamarátom a fanúšikom, ktorých sa pri mne počas víkendu zastavilo veľmi veľa. Boli to pekné preteky, dobre som si zasúťažil so súpermi na trati, vyskúšal aj čosi nové na motorke a nakoniec sa aj stal majstrom Slovenska v triede Supersport.
Za to ale vďačím mojim kamarátom, ktorí nastúpili do týchto pretekov práve v mojej triede a umožnili mi tak tento titul získať. Moja vďaka patrí Milanovi Murgašovi a Erikovi a Romanovi Danihelovcom.
Takisto aj mojim mechanikom, fanúšikom a partnerom, Byšovi, Dušanovi a Alexovi a samozrejme všetkým kamarátom, rodine a manželke, moje tety a mamina s otcom. Pavel Haga Štolba, Pavel Sovička, Matys Vlach, Dušan Makovec a Miloš Makovec, El Černoch, MZT sro, Milan Murgaš, Leho, Mz racing team, In Cargo, Leho s rodinou, Tomáš Bata, Richard Karnok, Michal Zajc, klub Hamc BA a NZ, Tunder riders, Martin Kuzma, Bystrík Polák, Garmin, Ipone sk, Sempron, Stavizol, Peter Zelenay, Incargo, Miškovi a Alenke, Microform, Moto-pneu.eu, Styx, Blue Label, Horiace Ovce, RST, Rasťovi laser LIVE, Anténa rock, Harley caffe Sekule, Pepemu, Juraj Ďuriš, DART, Motosport agency, motoride.sk, moto-cup.sk…
Počas nadchádzajúceho víkendu ma čakajú ešte záverečné preteky seriálu IRRCvo Frohburgu a hneď po nich sa môžem začať venovať príprave na sezónu 2019.“

Tlačová správa Miroslava Slobodu
Foto: Christin Lochet

Jeden komentár k článku “Laki Sloboda: Po úspechu na Manx GP aj majstrom Slovenska

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *