Karel Abraham privezie na Slovensko aj motocykel

Richard Karnok

Ako sme váš už informovali, v sobotu 20. septembra sa slovenským fanúšikom predstaví český pretekár Mastrovstiev sveta MotoGP, Karel Abraham. Na stretnutie, ktoré sa uskutoční v Považskej Bystrici o 17. hodine vo SWIM clube na ulici Športovcov, privezie „Abaja“ aj jeden zo svojich motocyklov.

Abraham, ktorý má na svojom konte aj víťazstvo vo Veľkej cene, príde na Slovensko aj so zástupcami svojho oficiálneho fanklubu Abajafans, ktorí sa tak po prvý raz zídu na inom území ako v ČR. Toto stretnutie však nie je určené len členom jeho fanklubu, ale po prvý raz sa uskutoční ako otvorené pre všetkých jeho priaznivcov!

Súčasťou programu stretnutia s Abajom, ako tohto pretekára prezývajú, bude moderovaná beseda, kde sa navyše Abaju budete môcť spýtať aj vy na všetko čo vás zaujíma, nebude však chýbať tombola a ani autogramiáda, po ktorej bude nasledovať bohatý večerný program s bowlingovým turnajom a voľnou zábavou až do rána…

Lákadlom pre návštevníkov bude iste jeden z motocyklov Karla Abrahama zo svetového šampionátu, buď to bude jeho víťazný stroj FTR Moto2 z Valencie, alebo vlaňajší motocykel kategórie MotoGP, art.

V prípade záujmu sa na mieste môžete aj vy stať členmi fanklubu Karla Abrahama.
Príďte sa porozprávať s Abajom a užiť si pekný večer s pretekárom seriálu MotoGP!

Tešíme sa na stretnutie!

Abajafans Slovakia