Juraj Knezovič: On Board video z IMRC

Richard Karnok 1

Vďaka Jurajovi Knezovičovi, účastníkovi seriálu IMRC v triede Superbike a Slovenského pohára +600, máme možnosť zhliadnuť preteky na Hungaroringu priamo z pracoviska jazdca.

 „Kameru mám vpredu v špici kapotáže, takže videá sú fajn viditeľné, akurát majú maličkú chybu, že sú v prípade IMRC z chvosta štartovného poľa a pri Slovenskom pohári zo 6. miesta :-). Zopár ľudí sa tam ale zozadu uvidí ako jazdia,“ vraví Juraj Knezovič.

Video zo sobotných pretekov IMRC 1000 trvá len niekoľko minút: „Sú tam len prvé dve kolá po štarte, potom mi žiaľ došla baterka. Je tam ale parádna ´držka´ priamo predo mnou, takže si užijete aspoň trocha zábavy :-D,“ vysvetľuje Juraj. „Nedeľné preteky IMRC 1000 a Slovenského pohára +600 sú už kompletné.“

K týmto videám sme dostali aj bonus, možno nie všetci vedia, že Juraj Knezovič je naším popredným pretekárom v kategórii Supermoto, kde si tento, v hudobnom žargóne multiinštrumentalista, vedie doslova vynikajúco a posledné priložené video je z nedávnych pretekov v maďarskom Kakucsi, kde Juraj v triede S2 zvíťazil. Tentoraz je kamera pripevnená na prilbe a sú z toho veľmi zaujímavé zábery!

IMRC Hungaroring – 1. preteky triedy 1000 cm3:

IMRC Hungaroring – 2. preteky triedy 1000 cm3:

IMRC Hungaroring – preteky Slovenského pohára +600 cm3:

Preteky Supermoto – Kakucs

Jeden komentár k článku “Juraj Knezovič: On Board video z IMRC

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *