Jarná cena Brna je zrušená!

Richard Karnok

Automotodrom Brno dnes zverejnil informáciu o rušení niektorých podujatí z dôvodu rozširujúceho sa koronavírusu. Týka sa to aj motocyklovej Jarnej ceny Brna, ktorej súčasťou v triede 125 SP mali byť aj majstrovstvá Slovenskej republiky…

Organizátori Jarnej ceny Brna, Road Racing Club z Dvora Králové, zatiaľ nevedia, či bude možné uskutočniť podujatie v náhradnom termíne, pričom v tejto chvíli, keď si nikto netrúfa odhadnúť ako sa bude situácia okolo koronavírusu vyvíjať, považujú  takéto úvahy zbytočné. Pretekári, ktorí už uhradili na Jarnú cenu štartovné, dostanú zaplatenú čiastku naspäť.

Zverejňujeme aj správu AMD Brno:

V reakci na aktuální vývoj přistupujeme k nezbytným opatřením, které korespondují s usneseními vlády České republiky.

  • Areál Automotodromu Brno je aktuálně pro veřejnost uzavřen. Odkládají se všechny naplánované závodní akce, kurzy motoškol nebo kurzy bezpečné jízdy na Polygonu Brno.
  • V původním termínu se neuskuteční Masaryk Run ani Jarní cena Brna. O možném rušení termínově vzdálenějších akcí bude rozhodnuto na základě dalšího vývoje situace.
  • Kurzy motoškol, stejně jako kurzy bezpečné jízdy na Polygonu Brno, jsou odloženy. Jakmile to situace dovolí, najdeme pro ně náhradní termín.

O případných dalších změnách budeme informovat.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme hodně sil v této nelehké době.

Zdroj: Automotodrom Brno

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *