Informácie k seriálu IMRC

Richard Karnok

Agentúra Slovakia Racing je aj v roku 2015 organizátorom seriálov IMRC MMSR a IMRC Cup. Prinášame Vám všetky najdôležitejšie informácie, ktoré potrebujete vedieť k tomu, ak by ste sa rozhodli spomenuté seriály absolvovať.

logo IMRCIMRC MMSR a IMRC Cup
Seriál je rozdelený na:
IMRC MMSR – sú to Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky, v rámci ktorých sa na niektorom podujatí môžu konať aj národné šampionáty niektorých krajín. Jazdí sa ako 3-dňové podujatie popri Alpe Adrii, len pri samostatnom podujatí v apríli na Pannoniaringu bude ako 2-dňové. Na každom podujatí jazdci absolvujú dvoje pretekov. Pri spoločných termínoch so šampionátom Alpe Adria môžu jazdci IMRC MMSR v prípade záujme bodovať aj do hodnotenia práve Alpsko-jadranského šampionátu.
IMRC Cup – je seriál dvojdňových medzinárodných pohárových pretekov v otvorených triedach -600 a +600, v rámci ktorých jazdci zároveň bojujú aj o body do národných pohárových seriálov Slovenský pohár, Puchar Polski Rookies a po prvýkrát budú v tomto seriáli súťažiť aj pretekári českého seriálu Czech Open.
Jazdci IMRC Cupu majú možnosť za poplatok absolvovať aj piatkové tréningy.
– Pokiaľ bude do 31. 3. 2015 vydaných minimálne 5 licencií SMF pre jazdcov mladších ako 21 rokov v triede -600, tak bude na konci sezóny vyhodnotená aj trieda Junior.
– Pokiaľ bude do 31. 3. 2015 vydaných minimálne 5 licencií SMF pre jazdcov starších ako 40 rokov v triede +600, tak bude na konci sezóny vyhodnotená aj trieda Veterán.

ZVÝHODNENÝ PREDPREDAJ A REGISTRÁCIA
IMRC MMSR:
Triedy 125 SP a Moto3: 730,-€
Triedy 600 a 1000: 1.200,-€
Spomenutá predpredajová zľava platí do 28. februára (v tento deň musíme najneskôr evidovať prihlášku a úhradu na našom účte).
IMRC Cup:
Triedy -600 a +600: 800,-€
Spomenutá predpredajová zľava platí do 28. februára (v tento deň musíme najneskôr evidovať prihlášku a úhradu na našom účte).
Registrovať na IMRC MMSR a IMRC Cup sa môžete už dnes po kliknutí na nasledujúci odkaz.

PRIZE MONEY, OCENENIE NAJÚSPEŠNEJŠÍM
IMRC MMSR:
Tak ako vlani, rovnako aj tentoraz budú najúspešnejší pretekári medzinárodného hodnotenia na každom podujatí (ich výsledok sa určí po zrátaní bodov za oboje pretekov víkendu) ohodnocovaní finančnými odmenami za dosiahnuté umiestnenie. Rozpis odmien, podľa toho či je podujatie dvoj-, alebo trojdňové, nájdete na tomto odkaze celkom dole http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/.
IMRC Cup:
Aj v tomto prípade sa opakuje oceňovanie ako vlani, najúspešnejší jazdci medzinárodného hodnotenia budú ocenení za celkový výsledok na konci sezóny, víťaz seriálu vo svojej triede dostane finančnú odmenu 800,-€, druhý získa skúter a tretí stan do paddocku pre potreby motocyklových pretekov. Ocenení budú aj jazdci 4. – 10. miesta konečného hodnotenia, ktorí dostanú 10-percentnú zľavu na celoročné štartovné v roku 2016.

TERMÍNOVÝ KALENDÁR IMRC MMSR A IMRC CUPU
•    18.-19. apríl – Pannoniaring (Maďarsko) – samostatný podnik
•    29.-31. máj – Pannoniaring (Maďarsko) – spolu s AA
•    17.-19. júl – Most (Česká republika) – spolu s AA
•    07.-09. august – Hungaroring (Maďarsko) – spolu s AA
•    11.-13. september – Slovakia Ring (Slovenská republika) – spolu s AA

LICENCIA PRETEKÁRA
IMRC MMSR – Pre účasť v seriáli IMRC MMSR akceptujeme licencie všetkých krajín EU, ktorých federácie sú registrované u FIM Europe. Je potrebné byť držiteľom medzinárodnej licencie typu ,,A“.
IMRC Cup – Pre účasť v seriáli IMRC Cup akceptujeme licencie všetkých krajín EU, ktorých federácie sú registrované u FIM Europe. Je potrebné byť držiteľom medzinárodnej licencie typu ,,A“, alebo národnej licencie typu ,,B“ (v tomto prípade je potrebné štartovacie povolenie do zahraničia).

DÔLEŽITÉ DOKUMENTY
Národné športové predpisy (SK)
Technické pravidlá (EN)

KONTAKTUJTE NÁS
Ďalšie informácie k športovej sezóne budeme priebežne zverejňovať aj naďalej.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

S pozdravom

Slovakia Racing Team