Informácie k pretekom Alpe Adrie, EP a Majstrovstiev SR na Pannoniaringu

Richard Karnok

V dňoch 24.-26. júla 2020 sa na maďarskom Pannoniaringu uskutoční prvé podujatie tohtoročného šampionátu Alpe Adria a Európskeho pohára (SSP300 a SST1000). Bude to zároveň druhé podujatie Majstrovstiev SR a Slovenského pohára (po pretekoch v Brne). Doteraz vládla okolo podujatia na Pannoniaringu veľká neistota, ale preteky sa nakoniec predsa len uskutočnia.

Pre ťažkosti s pandémiou koronavírusu sa neuskutočnili prvé dve podujatia na Slovakia Ringu a v poľskej Poznani, takže pretekári Alpe Adrie a EP sa konečne dočkajú svojich prvých pretekov. 

Novinkou je, že pre spomenuté ťažkosti Alpe Adriu opustil promotér, talianska spoločnosť Sh Group a zostávajúce tri podujatia seriálu zorganizuje priamo Alpe Adria Motorcycle Union. Ďalšou novinkou je, že záverečné podujatie seriálu sa neuskutoční v Cremone, ale na talianskom okruhu Adria (18.-20. septembra!), ktorý už seriál hostil v minulosti. Okruh prechádza obnovou a mal by byť dlhší ako doteraz.

Všetky otázky okolo zostávajúcej časti sezóny riešili na pondelkovom online konferenčnom prerokovaní zástupcovia jednotlivých federácií s vedením AAMU. Zápis z rokovania stiahnete kliknutím sem….

Štartovné a ceny boxov:

Zvláštne ustanovenia stiahnete kliknutím sem…

Prihlášku stiahnete kliknutím sem… Vyplnenú prihlášku zašlite na adresu secretary.general@alpeadriamotorcycleunion.com, vzápätí Vám prídu ďalšie informácie o platbe!

Časový harmonogram stiahnete kliknutím sem…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *