Informácie k podujatiu Majstrovstiev SR CPM na Jesennej cene Brna 2021

Richard Karnok

V dňoch 1.-3. októbra 2021 sa na Masarykovom okruhu uskutoční podujatie Jesenná cena Brna, ktoré sa koná ako Velká cena Bohumila Staši a súčasťou budú aj Majstrovstvá Slovenskej republiky v triedach 125SP, SSP300, SST600, SST1000, SBK a Slovenského pohára -600 a +600 a MMSR Vintage Road Racing, teda pretekov veteránov na rýchlosť.

ZVLÁŠTNE USTANOVENIA

Zvláštne ustanovenia k hodnoteniu MSR stiahnete kliknutím sem… Tieto ZU sú určené práve pre pretekárov MSR, organizátori z Road Racing Clubu majú pre medzinárodné preteky samostatné ZU, ktoré nájdete na ich stránke roadracingclub.cz/.

PRIHLÁŠKY

Prihlášky musia byť vyplnené cez on-line formulár na adrese: https://realroad.racing/brno2021podzim?lang=cz

INFO PRE JAZDCOV MMSR VINTAGE ROAD RACING

Triedy Preboru CAMS Klasik a MMSR Vintage štartujú v Brne spolu, SMF si následne vyberie z celkového hodnotenia pretekov jazdcov do hodnotenia MMSR.
Keďže MMSR oldtimerov má iné radenie tried, ako prebor CAMS (CAMS navyše len do roku 1979), pretekári MM SR Vintage sa prihlásia do tried Klasik podľa obsahu motocykla a technickí komisári SMF ich následne zaradia do kategórií MMSR podľa NŠP SMF (motocykle nad 750 prihlasujte do triedy Klasik 750). Do hodnotenia MMSR Vintage môžu byť zaradení všetci pretekári (nielen s licenciami SMF), ktorých licencie akceptuje FIM, v prípade, že ste držiteľom licencie CAMS a máte záujem o body do hodnotenia MMSR, na mieste si môžete od viceprezidenta SMF zakúpiť jednorazovú licenciu CPM SMF za poplatok 20 €.

Text: Richard Karnok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.