Informácie k motocyklovej Cene Slovenska 2020

Richard Karnok

V dňoch 2.-4. októbra sa na Slovakia Ringu uskutoční už tradičná Cena Slovenska, ktorej organizátorom je okruh Slovakia Ring. Súčasťou podujatia sú majstrovstvá SR, Slovenský pohár, MMČR (navyše aj na prírodných okruhoch), Poľský pohár, Alpe Adria Vintage a 125 SP plus 125GP/Moto3, MMSR Vintage Prebor ČR Klasik a Ducati Slovakia Cup. Prinášame vám najdôležitejšie informácie k podujatiu. Jednou z dôležitých je, že do paddocku môžu s jedným pretekárom maximálne traja členovia sprievodu.

ŠTARTOVNÉ

Na podujatie platí jednotné štartovné 230 € pri platbe na účet (uvedený nižšie), pri administratívnom preberaní je cena 250 €. V cene sú dva voľné tréningy (piatok, 20 minútové), kvalifikácia (25-minútová), prvé preteky, Warm Up (10 minút) a druhé preteky. Okrem toho môžu pretekári doplatiť ďalšie dva voľné tréningy v piatok doobeda (25-minútové, cena za jeden 30 €). Pokiaľ pretekár štartuje s druhou motorkou v druhej triede, štartovné za túto druhú triedu je 50 percent.

PRIHLÁŠKY

Súťažiaci sa sú povinní najneskôr do 22.09.2020 vyplniť nasledujúcu prihlášku https://forms.gle/6agwSC1RXBzCJEim6. Po prihlásení dostane každý jazdec notifikačný email o zaregistrovaní s najdôležitejšími informáciami. Technickú kartu je nutné si vytlačiť, vyplniť a doniesť na administratívne preberanie (týka sa pretekárov, ktorí tento rok neštartovali na našich podujatiach).

Bankové údaje:
Privatbanka, a.s.
IBAN: SK06 8120 0000 1911 2161 7060
SWIFT/BIC: BSLOSK22XXX
Poznámka pre prijímateľa: meno jazdca

ZVLÁŠTNE USTANOVENIA

ZU v slovenskom jazyku
ZU v angličtine

ČASOVÁ HARMONOGRAM

Predbežný časový harmonogram stiahnete kliknutím sem…

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *