Info z Alpe Adrie: zvýhodnený predpredaj na celú sezónu 2016 a štartové čísla

Richard Karnok

Po základných informáciách k pretekárskej sezóne Vám dnes prinášame dôležité informácie týkajúce sa zvýhodneného predpredaja na celú sezónu a zároveň k štartovým číslam pre nadchádzajúcu sezónu seriálov Alpe Adria Championship a Central European Cup Stock 250. Prosíme, riaďte sa pokynmi uvedenými v tejto komunikácii.

ZVÝHODNENÉ PREDPLATNÉ NA CELÚ SEZÓNU

Nezabudnite, že už o pár hodín spúšťame predaj zvýhodneného predplatného na celú sezónu, ktoré bude prebiehať v termíne od 10.02.2016 (od 00:00 hod) do 31.03.2016 (do 24:00). V prípade Vášho záujmu o predpredaj na celú sezónu musí byť úhrada pripísaná na našom účte najneskôr v uvedenom termíne.

Zvýhodnené predplatné:

Alpe Adria:

125SP/Moto3: 900,-€ (registrácia: http://www.slovakiaracing.sk/sk/alpe-adria-championship/)

STK600, SSP, STK1000 a SBK: 1450,-€ (registrácia: http://www.slovakiaracing.sk/sk/alpe-adria-championship/)

CEC Stock 250: 900,-€ (registrácia: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fim-european-stock-250-championship/)

IMRC: 650,-€ (registrácia: http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/)

REGISTRÁCIA ŠTARTOVÝCH ČÍSEL

V  tabuľke nižšie nájdete štartové listiny z vlaňajšej sezóny.

  • garantované čísla majú jazdci z Alpe Adrie, ktorí sa vlani umiestnili v prvej desiatke záverečného hodnotenia každej triedy. V tabuľke sú štartové čísla týchto jazdcov zvýraznené červenou farbou. Pokiaľ sa ale pretekár z prvej desiatky hodnotenia rozhodne pre nasledujúcu sezónu zmeniť triedu, jeho prednostné právo na výber štartového čísla v novej triede odpadá.
  • predbežne rezervované čísla sú v tabuľke tie, ktoré sú pri konkrétnych jazdcoch vyznačené čiernou farbou. Pretekári s nimi jazdili v minulej sezóne a v prípade záujmu o ne môžu požiadať pri registrácii, či už v predpredaji na celú sezónu, alebo pri registrácii na prvé podujatie. Pokiaľ sa jazdec s predbežne rezervovaným číslom nezaregistruje na prvé podujatie, môže byť jeho číslo pridelené inému pretekárovi. Potom si už jazdec na svoje pôvodné, vlaňajšie, číslo v prípade zhody ani na ďalších podujatiach nemôže nárokovať.

Tabuľku so štartovými číslami jednotlivých nájdete na tomto odkaze: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10K-t9SMZC9A3ImMPyvk3gVLBS2CxtXpFIYaaOJYDJBY/edit#gid=0

Tabuľka bude priebežne aktualizovaná!

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

S pozdravom

Slovakia Racing Team