Info pre divákov o prvom podujatí IMRC

Richard Karnok

Fanúšikovia cestných pretekov, ktorí sa tešili na preteky Alpsko-jadranského šampionátu nakoniec o mimoriadne kvalitné medzinárodné preteky neprídu. Už počas budúceho víkendu (13. a 14. apríla) sa totiž rozburácajú motory cestných motocyklov na podujatí medzinárodného šampionátu IMRC!

Medzinárodná konkurencia
Na pretekárskej dráhe sa budú premávať jazdci bojujúci o body do nasledovných seriálov:

  • Slovenský pohár cestných pretekov motocyklov SP CPM (SSP 600,SBK)
  • Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky MM SR (125 SP, SSP 600, STOCK 600, STOCK 1000, SBK)
  • Maďarské národné majstrovstvá K2 (SSP 600,SBK)
  • Medzinárodné maďarské majstrovstvá OB (125 SP, SSP 600, STOCK 600, STOCK 1000, SBK)

V prípade účasti viac ako 6 jazdcov z jednotlivých krajín CZ ,PL ,AT a IT, urobí Slovakia Racing agentúrne národné vyhodnotenie danej krajiny v rámci šampionátu  IMRC .

Odnes si domov skúter!
Na jedného vylosovaného diváka čaká v nedeľu skúter s obsahom 125 cm3!!! Okrem toho na fanúšikov čaká spoločnosť Monster so svojimi súťažami a nápojmi, no na svoje si prídu aj rodičia so svojimi ratolesťami. V nedeľu bude totiž v areáli Driving Academy prebiehať prvé tohtoročné stretnutie Junior Moto Academy a deti iste radi uvidia svojich rovesníkov ako kráčajú sa svojou túžbou stať sa motocyklovými pretekármi.

Cena vstupeniek
Či už budete chcieť ísť na hlavnú alebo prírodnú tribúnu, cena vstupenky bude 3 eurá, rovnakú sumu zaplatíte za vstup do paddocku. Pozor, deti do 12 rokov majú vstup na podujatie zdarma! Nezabudnite, že preteky sa konajú v sobotu aj v nedeľu!

Štartová listina
Pokiaľ vás zaujíma koho na pretekárskej trati uvidíte, stačí kliknúť na tento odkaz. Tam vždy nájdete denne aktualizovaný zoznam pretekárov, ktorých počet sa s blížiacim sa termínom začína pekne zvyšovať.

Časový harmonogram
Časový harmonogram, ktorý sa vám iste hodí, si môžete stiahnete tu…

Počasie
To je to čo asi najviac zaujíma pretekárov aj fanúšikov a vyzerá to tak, že naozaj konečne múdrie:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *