IMRC – doplňujúce info pre jazdcov

Richard Karnok

Konečne sme sa všetci dočkali a už o pár dní, teda 13.-14.04.2013 tu máme prvé podujatie IMRC v tomto roku. A keďže sa nám konečne umúdrilo aj počasie, veríme, že sa zídeme vo veľkom počte a užijeme si kvalitné preteky so všetkým čo k tomu patrí.

Info pre slovenských jazdcov!!!
Na jednotlivé termíny IMRC máte možnosť pripoistenia na rizikový šport, nakoľko licencia zahŕňa len poistenie na trvalé následky a smrť. Pripoistiť sa môžete priamo na podujatí 13.-14.04.2013.

Info pre zahraničných jazdcov!!!
Jazdcom, ktorí  vlastnia licenciu svojej národnej krajiny ktorá je u nás akceptovaná a majú problém získať štartovacie povolenie do zahraničia od svojej materskej federácie, agentúra Slovakia Racing zabezpečí  pripoistenie na celý šampionát IMRC vo výške od 70 € do 273 €  –  záleží od výšky plnenia poistenia , ktorú si zvolíte. Tým pádom nebudete potrebovať štartovacie povolenie  od svojej materskej federácie. Bude možnosť aj individuálneho pripoistenia  na jednotlivé termíny IMRC.

Medializácia
Nakoľko sa snažíme podporiť nie len samotné podujatie, ale aj Vás jazdcov  a motošport na Slovensku ako taký ,tu si môžete pozrieť ukážku medializácie šampionátu IMRC na prvý termín:

  • TV spot TA3 vysielaný vo večerných hodinách po 19:00 hod
  • Rádio VIVA spot vysielaný v poobedňajších hodinách – môžete si ho vypočuť tu…
  • Billboardy v západoslovenskom kraji, ktoré vyzerajú takto:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *