HS moto racing – nový partner seriálu IMRC a portálu Moto-cup.sk

Richard Karnok 1

Dovoľte nám predstaviť vám nového partnera portálu Moto-cup.sk, ako aj nového pretekárskeho seriálu IMRC, spoločnosť HS moto racing.

Spoločnosť HS moto racing bola založená  v roku 2008 a za 5 rokov pôsobenia na trhu ponúka kompletný sortiment race dielov pre cestné pretekárske motocykle. 90% ponúkaných značiek odoberá priamo od výrobcov, čím vie ponúknuť nielen poradenský servis a podporu výrobcov, ale aj výhodné ceny pre konečného zákazníka.

Čo sa týka aktivít spoločnosti, už od roku 2009 až do súčasnosti je partnerom viacerých zahraničných agentúr, ktorým zabezpečuje servis či už dielov, pneumatík, ako aj pneuservis na ich akciách na pretekárskych okruhoch v rámci Európy.

Už tretí rok má predajňu na okruhu Pannonia-ring v Maďarsku. Keďže je sezóna krátka, prioritou spoločnosti je zabezpečiť svojim zákazníkom dodanie dielov v čo najkratšom čase a  preto má veľké množstvo tovaru skladom.

Ďalším významným aspektom je ponuka kvalitných značiek, ktoré sú dlhoročne  testované nielen v medzinárodných šampionátoch po celej EU, ale aj v Majstrovstvách svet Superbikov.

Ako bolo vyššie spomenuté, došlo k partnerskej dohode medzi organizátormi seriálu IMRC a  HS moto racing. Naša spoločnosť sa tak zúčastní všetkých podujatí Slovenského pohára a Fun Cupu s kompletným servisom náhradných dielov. Tí, ktorí ešte spoločnosť nepoznáte, môžete sa s ňou stretnúť už na prvom podujatí IMRC, ktoré sa koná už 13.-14. apríla na Slovakia Ringu. Na akcii bude zabezpečené množstvo race dielov a príslušenstva, ale keďže do mobilnej predajne nie je možné vziať všetok materiál, je dobré si tovar rezervovať mailom aby ste ho mohli mať k dispozícii.

Začiatkom roka spoločnosť  spustila nový e-shop, ktorý sa neustále dopĺňa  o nový tovar a ako novinku pripravuje zľavový a vernostný systém pre slovenských zákazníkov, o čom vás budeme samozrejme informovať.

E-shop môžete navštíviť kliknutím na nasledujúci obrázok:

Jeden komentár k článku “HS moto racing – nový partner seriálu IMRC a portálu Moto-cup.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *