Dôležité informácie k pretekom na letisku v Trenčíne 2021

Richard Karnok

V dňoch 27.-29. augusta sa na letisku v Trenčíne uskutočnia medzinárodné motocyklové preteky. V nasledujúcom článku nájdete najdôležitejšie informácie pre pretekárov aj divákov. V pondelok zverejníme článok s informáciami o zaujímavých cenách do pripravovanej tomboly a môžeme prezradiť, že sa budete mať na čo tešiť, či už ako pretekári, sprievody alebo diváci.

ZVLÁŠTNE USTANOVENIA

Všetky potrebné informácie, ako aj predbežný časový harmonogram nájdete vo zvláštnych ustanoveniach, ktoré stiahnete kliknutím sem…  (English version…)

PREDBEŽNÝ ZOZNAM ŠTARTUJÚCICH

Predbežnú štartovú listinu stiahnete tu... (pokiaľ ste prihlásení a nenašli ste sa v zozname, píšte na karnok@motomedia.sk) Do 22. 8. je prihlásených 164 pretekárov a 186 motocyklov a sajdkár. Prihlasovať sa však môžete aj naďalej na odkaze: www.roadracing.sk/ostatne/prihlasovaci-formular-letisko-trencin-27-29-8-2021
Dôležité upozornenie pre pretekárov z Českej republiky! Pokiaľ ste držiteľom oboch licencií, teda AČR aj CAMS (celoročných), prihlasujte sa a na mieste sa prezentujte výhradne s licenciou AČR! S licenciou AČR neprídete o body do seriálu CAMS a predídete komplikáciám.

SERVIS A PREDAJ PNEUMATÍK

O servis, prezúvanie a predaj pneumatík sa bude na mieste starať spoločnosť Maco Racing, ktorú iste nie je treba motocyklovým priaznivcom predstavovať.

REŽIM PREJAZDU HRANÍC

– Každý súťažiaci, novinár a organizátor z ČR, dostane ešte pre podujatím email s tzv. Pozývacím listom a Podporným stanoviskom Ministerstva Školstva SR.
– Najneskôr bezprostredne pri vstupe na územie SR sú osoby povinné registrovať na http://korona.gov.sk/ehranica a byť schopné preukázať sa na požiadanie potvrdením o registrácii aj počas pobytu na území SR. (Pozn.: plne očkovaným osobám stačí sa registrovať raz za 6 mesiacov). Deti do 12 rokov nemusia byť očkované ani nepotrebujú test.
– Zaočkované osoby musia len vypísať e-hranicu + mať pri sebe očkovací preukaz, nezaočkovaní musia vypísať e-hranicu + negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín (Takéto osoby musia vo formulári e-hranica vypísať pri jednej otázke: nie som zaočkovaná osoba a následne musia zaškrtnúť: Mám výnimku, ktorá vyžaduje negatívny výsledok PCR testu nie starší ako 72-hodín.
Adresa areálu: Legionárska 160, 911 04 Trenčín

Čo Vás bude zaujímať pri vypĺňaní formulára:

Plne zaočkovaná osoba je:

  • osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,
  • osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, alebo
  • osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo
  • osoba do 12 rokov veku.

VSTUPNÉ PRE DIVÁKOV

Vstupné na jeden deň (sobota alebo nedeľa) sú 3 Eurá. V súčasnosti je Trenčiansky kraj v zelenej fáze – Monitoring. 

AKREDITÁCIA NOVINÁROV

Pre akreditovanie sa na podujatie vyplňte formulár po kliknutí sem…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *