Bora Jakubičková so šesťstovkou zrýchľuje

Richard Karnok 1

Po premiérovom vystúpení so šesťstovkou na Slovakia Ringu sa Bora Jakubičková predstavila na maďarskom Hungaroringu, na ktorom naposledy štartovala pred dvomi rokmi ešte v triede 125 GP. Tentoraz sa zúčastnila pretekov slovenského šampionátu v triede Supersport.

Barbora Jakubičková :
„Na Hungaroring som sa veľmi tešila z toho dôvodu, že patri medzi moje obľúbené okruhy a dva roky som tam nebola. Takže cely víkend som si užívala to že tam môžem jazdiť. Trošku som sa cez víkend potrápila s technikou (u mňa to inak nemôže byť:-)), mali sme menšie problémy s prednou brzdou, ktorá mäkla a nebrzdila, ale nakoniec sa to vyriešilo. Ďalším našim problémom bol podvozok,zadný tlmič stále nefunguje ako by mal, tak som sa s tým musela učiť jazdiť a v zákrutách mi to trochu skákalo. Už som sa naučila zastavovať a rozbiehať sa sama a to je super :-). Zatiaľ sa stále učím a snažím sa zžiť s motorkou, takže pre mňa je to stále len trénovanie aj keď by som si veľmi rada už poriadne zapretekala. Jazdenie by som hodnotila pozitívne, každým tréningom som sa zrýchľovala a to je najdôležitejšie.“

Jeden komentár k článku “Bora Jakubičková so šesťstovkou zrýchľuje

  1. su to skvele spravy len tak dalej.tesim sa na dalsie preteky na slovakiaringu kde ti to pojde zasa o nieco lepsie.este raz drzim palce .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *