Blíži sa prvé podujatie IMRC!

Richard Karnok 1

Tešili ste sa na Alpe Adriu, ale počasie vám radosť prekazilo? Nezúfajte! Už o týždeň neskôr, 13. a 14. apríla, nás čaká prvé podujatie Medzinárodného slovenského šampionátu IMRC, ktorého organizátori pripravili niečo navyše aj pre divákov! Počasie predsa len začne pomaly „dostávať rozum“, takže poďme si to spoločne užiť!

Šanca aj pre zahraničných pretekárov

Tí jazdci, pre ktorých mala byť Alpe Adria šancou na rozjazdenie sa po zimnej prestávke, určite radi využijú možnosť zajazdiť si na Slovakia Ringu v medzinárodnej konkurencii. Seriál IMRC tu nie je len pre Slovákov, uvidíme jazdcov z Maďarska, Českej republiky, Poľska a ďalších krajín. Tým pretekárom, ktorí by chceli štartovať  a radi by sa dozvedeli viac, stačí kliknúť na tento odkaz a dozvedia sa všetko potrebné.

 

Pôjde o body do viacerých seriálov

Na pretekárskej dráhe sa budú premávať jazdci bojujúci o body do nasledovných seriálov:

  • Slovenský Pohár Cestných Pretekov Motocyklov SP CPM (SSP 600,SBK)
  • Medzinárodné Majstrovstvá Slovenskej Republiky MM SR (125 SP, SSP 600, STOCK 600, STOCK 1000, SBK)
  • Maďarské Národné Majstrovstvá K2 (SSP 600,SBK)
  • Medzinárodné Maďarské Majstrovstvá OB (125 SP, SSP 600, STOCK 600, STOCK 1000, SBK)

V prípade účasti viac ako 6 jazdcov z jednotlivých krajín CZ ,PL ,AT a IT, urobí Slovakia Racing agentúrne národné vyhodnotenie danej krajiny v rámci šampionátu  IMRC .

 

Odneste si domov skúter!

Rovnako medzi divákmi zavládlo sklamanie z toho, že sa cez víkend neuskutočnia preteky Alpe Adrie. O to srdečnejšie budú vítaní práve na podujatí IMRC. Na jedného vylosovaného diváka čaká v nedeľu skúter s obsahom 125 cm3!!! Okrem toho na fanúšikov čaká spoločnosť Monster so svojimi súťažami a nápojmi, no na svoje si prídu aj rodičia so svojimi ratolesťami. V nedeľu bude totiž v areáli Driving Academy prebiehať prvé tohtoročné stretnutie Junior Moto Academy a deti iste radi uvidia svojich rovesníkov ako kráčajú sa svojou túžbou stať sa motocyklovými pretekármi. Či už budete chcieť ísť na hlavnú alebo prírodnú tribúnu, cena vstupenky bude 3 eurá, rovnakú sumu zaplatíte za vstup do paddocku. Nezabudnite, že preteky sa konajú v sobotu aj v nedeľu!

Jeden komentár k článku “Blíži sa prvé podujatie IMRC!

  1. no konecne uz sme sa bali ze zacneme niejak v juli ale bude buduci vykend 17 stupnov tak sa mame naco tesit drzime palce…..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *