Blíži sa druhé podujatie seriálu IMRC

Richard Karnok 3

Po úspešnom odštartovaní šampionátu IMRC na Slovakia Ringu tu máme ďalší termín pretekov, ktorý sa tentoraz uskutoční na maďarskom okruhu Hungaroring v dňoch 18.-19. mája 2013.

Aj tento raz nás čaká program ako na úvodnom Slovakia Ringu, v sobotu prebehnú tréningy, prvé kvalifikácie, trieda 125 SP absolvuje svoje preteky a ostatné majstrovské triedy prvé preteky. V nedeľu sú na programe opäť voľné tréningy, druhá kvalifikácia, druhé preteky majstrovských tried a na záver programu preteky Slovenského pohára -600 a +600 s veteránmi.

Priebežné poradie šampionátu stiahnete po kliknutí sem. Na prvom hárku je medzinárodné hodnotenie, na druhom slovenské.

Iste je potešujúca správa, že Športová komisia zvažuje zmenu v započítavaní bodov do hodnotenia národného šampionátu v závislosti od počtu štartujúcich v jednej triede. Tento rok totiž do platnosti vstúpilo nový predpis, keď výsledky pretekov môžu by do šampionátu pripísané len vtedy, ak v triede štartuje do pretekov minimálne šesť pretekárov. Keďže však na Slovensku nemáme práve prebytok jazdcov a rovnaký predpis bol v minulosti v susednej Českej republike niekoľkokrát zneužitý, predseda ŠK CPM Ladislav Šnegoň predložil Športovej komisii návrh, aby pre uznanie konečného hodnotenia triedy stačilo, že na konci sezóny bude v tabuľke figurovať šesť štartujúcich pretekárov. O konečnom rozhodnutí komisie vás budeme informovať.

Prihlášku na podujatie nájdete tu…

Uzávierka prihlášok a platieb za zvýhodnenú cenu 180 € v predpredaji prebehne dňa 14.05.2013, po tomto termíne platí cena 220 €

Počas termínu bude možnosť jazdiť aj preteky Endurance určené pre 2-3 členné tímy, ktoré sú zahrnuté v cene štartovného. Prihlášku na preteky Endurance nájdete tu…
V prípade záujmu ju zašlite vyplnenú na email registracia@slovakiaracing.sk

Časový harmonogram podujatia stiahnete odtiaľto…
Zvláštne ustanovenia stiahnete odtiaľto…

Ďalšie informácie
V piatok 17.5.2013 bude možnosť platených tréningov, bližšie informácie zašleme pretekárom dodatočne.
Cena boxu na jeden deň je 90 € bez DPH a platí sa na mieste v hotovosti .
Pre rezerváciu boxu zašlite spätný email s požiadavkou.
Do jedného boxu sa zmestí 6-9 motocyklov.

3 komentárov k článku “Blíži sa druhé podujatie seriálu IMRC

  1. Ať se všem daří a vyhrají ti nejlepší. Takto má vypadat rozvoj silničního motocyklového sportu.
    Přeji Všem účastníkům sportovního podniku příjemný a hezký víkend.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *