Bezplatné predsezónne testovanie pre pretekárov SMF a AČR na Slovakia Ringu je plánované na 16. apríl 2020

Richard Karnok

Napriek súčasnej neistote okolo šírenia koronavírusu pripravuje Športová komisia cestných pretekov motocyklov SMF v spolupráci s Výkonným výborom SZM AČR a Automotodrómom SLOVAKIA RING aj tento rok predsezónne testovanie pretekárov. Pre držiteľov celoročných športových licencií SMF a AČR je testovanie bezplatné! Podľa počtu záujemcov budú motorkári rozdelení do skupín (A, B, C a D). Na mieste je možné prenajať si aj box za cenu 100 €. Transpondér nie je v cene (tak pre licenčných ako aj nelicenčných jazdcov).

O tom, či sa nakoniec bude alebo nebude testovanie konať budeme včas informovať!

IDEÁLNY TRÉNING PRED SEZÓNOU PRE PRETEKÁROV
Testovanie na okruhu SLOVAKIA RING je pre pretekárov nielen príležitosťou rozjazdiť sa po zimnej prestávke, ale zároveň ideálnou možnosťou trénovať na okruhu, na ktorom by sa o týždeň neskôr mali uskutočniť prvé preteky medzinárodných majstrovstiev Slovenska a Českej republiky v rámci podujatia seriálu Alpe Adria Championship. 

PRE PRETEKÁROV S LICENCIOU SMF A AČR JE TESTOVANIE ZADARMO
Športová komisia CPM SMF A Výkonný výbor SZM AČR vďaka spolupráci s okruhom SLOVAKIA RING podporí držiteľov celoročných športových licencií CPM SMF a AČR možnosťou bezplatného celodenného testovania. Na SLOVAKIA RING si pretekári so sebou musia priniesť celoročnú licenciu! Testovanie je určené aj pretekárom s národnou licenciou AČR, ktorí si ale na miesto musia okrem licencie priniesť aj doklad o potrebnom poistení pre jazdenie v zahraničí. 

INFORMÁCIE PRE MOTORKÁROV BEZ LICENCIE
Jazdenia sa môžu zúčastniť aj motorkári bez športovej licencie za poplatok 100 EUR na deň, kúpa jednotlivých tréningových jázd nebude možná (iba kúpa celodenného lístka). Uplatnenie darčekových poukazov bude možné na poobedňajšie jazdy (14:00 – 18:00 h). Registrácia jazdcov bez licencie bude prebiehať cez emailovú adresu raceoffice@slovakiaring.sk.
Nezabudnite uviesť svoje meno, priezvisko, kubatúru a skupinu.
Do predmetu uveďte: Testovanie 16. 4.
Registrovať sa je nutné so 9. 4. 2020 do polnoci, pretože počet miest je obmedzený! 

PREZENTÁCIA RÁNO O 8:00 HOD
Ráno o ôsmej hodine prebehne prezentácia jazdcov s licenciami, aby mohli byť zadelení do svojej skupiny. Jazdiť sa bude od 9:00 do 18:00 hod, pričom bude hodinová obedňajšia prestávka.
Príjazd na SLOVAKIA RING bude možný už v utorok 15. 4. od 18:00 hod.

NA MIESTE AJ DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE PRE PRETEKÁROV
Na mieste budú prítomní aj členovia Športovej komisie CPM SMF a technický komisár, aby mohli pretekárom odpovedať na ich rôzne otázky týkajúce sa nadchádzajúcej sezóny, či už po športovej, alebo technickej stránke.

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Harmonogram otvoríte kliknutím sem…

PRETEKÁRI SA MUSIA REGISTROVAŤ DO 9. 4. 2020 do polnoci!
Registrácia vopred je nutná, pretože počet miest je obmedzený! Kto nebude do tohto termínu držiteľom celoročnej licencie SMF či AČR, možnosť testovania zadarmo stráca!
Pretekári s licenciami sa registrujú cez nasledujúci formulár:

  Meno a priezvisko:

  Váš email:

  Licencia (SMF alebo AČR):

  Číslo celoročnej licencie:

  Trieda - cm³:

  Skupina A, B, C alebo D (sk. A je najrýchlejšia):

  V prípade otázok môžu pretekári využiť uvedené emailové adresy, alebo telefónne čísla:
  Miloš Baláž (jazdci SMF): +421 948 011 349
  Dušana Harvanová (jazdci AČR): +420 777 072 430

  ŠK CPM SMF

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *