Alpe Adria: Podporte projekt „Premium Health Corner“

Richard Karnok

Pridajte sa k nám, aby zabezpečme spolu pretekárom zabezpečili bezpečnejší a zábavnejší podujatia tým, že im poskytneme „Premium Health Corner“.

Naša spoločnosť Lutec Racing, organizátor šampionátu Alpe Adria chce seriál posunúť na novú úroveň. Poskytnutím nadštandardných služieb a infraštruktúrou našim jazdcom, nadšeným fanúšikom chceme ponúknuť nové vzrušujúce zážitky pre každého. Podporte nás a pomôžte nám to dosiahnuť. Pripravili sme skvelé novinky, ktoré prilákajú rodiny a priateľov súčasných, minulých a budúcich jazdcov. Oslovujeme všetkých nadšencov motocyklov a pretekov, ktorí sa k nám pridajú.

Náš príbeh
Lutec Racing  je malá, ale dynamická spoločnosť, ktorá organizuje jedinečný seriál: medzinárodný motocyklový šampionát Alpe Adria! Motorkami sa zaoberáme už mnoho rokov ako mechanici a pretekári v tomto šampionáte. V minulom roku sme získali licenciu na organizovanie šampionátu Alpe Adria. Šampionát je financovaný zo vstupných poplatkov pretekárov, táto suma však nepokrýva všetky náklady a výdavky.
Máme mnoho fanúšikov, ale aj povinnosť urobiť šampionát lepším, nezabudnuteľným, zvýšiť jeho kvalitu a zapojiť viac motocyklových fanúšikov!
Chceme, aby sa Alpe Adria International Motorcycle Championship stal vstupnou bránou pre preteky MotoGP.

Ako to dosiahneme?
Vytvoríme infraštruktúru a poskytneme služby pre každé majstrovské podujatie, ktoré doteraz chýbali. Pretekárom zabezpečíme bezpečnejšie a zábavnejšie preteky tým, že im poskytneme Premium Health Corner.
Fyzioterapia, profesionálna športová masáž a ošetrujúci lekár na mieste (v prípade havárie bude riešiť menšie alebo vážnejšie zranenia).
Zlepšíme priestory pre pohostinnosť, aby rodiny a priatelia mohli prísť a vychutnať si pretekanie svojich otcov, bratov, strýkov, synovcov…

Našim cieľom je získať sumu 26.000 € na financovanie prémiových zdravotných služieb na šiestich rôznych podujatiach na Slovensku, Poľsku, Maďarsku, Chorvátsku, Rakúsku a Nemecku!
Prispením do kampane získate zaujímavé výhody spojené s motocyklami a možnosť zviezť sa v oficiálnom Safety Car na Red Bull Ringu!
Aj váš príspevok prinesie každému pretekárovi pocit, ako by sa zúčastnil majstrovstiev sveta.

Urobme spolu preteky bezpečnejšími a zábavnejšími.
Ak nie ste schopní finančne prispieť, šírte prosím túto kampaň, budeme vám veľmi vďační. Ak sa rozhodnete prispieť, kliknite prosím na nasledujúci link, kde nájdete všetko potrebné.

Ďakujeme!

Lutec Racing Team

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *