Alpe Adria na Slovakia Ringu už cez víkend!

Richard Karnok

Alpe Adria Championship už po druhýkrát v tejto sezóne pozýva divákov do areálu Slovakia Ring. Prestížny medzinárodný šampionát cestných motocyklov sa 31.8-2.9 vracia späť na Slovensko. Seriál úspešne odštartoval v apríli tohto roku práve v areáli Slovakia Ring a tento víkend bude hosťovať predposledný diel pretekov. Ak ste v apríli zmeškali premiérové kolo, máte druhú šancu vidieť tento seriál práve teraz! Nenechajte si ju ujsť.

Organizátori motocyklového seriálu Alpe Adria Championship nedávno rozhodli, že Slovakia Ring nahradí predposledné tohtoročné podujatie, ktoré sa malo pôvodne konať na Hungaroringu. Deväťdielny seriál alpsko-jadranského šampionátu motocyklov Alpe Adria odštartoval 21. a 22. apríla tohto roku práve na Slovakia Ringu a jeho súčasťou bola aj Veľká cena SR preteky cestných motocyklov na okruhu. Ide o najvýznamnejšie a najväčšie preteky cestných motocyklov na Slovensku.

Šampionát Alpe Adria je medzinárodný seriál pre región južnej a strednej Európy pretekov cestných motocyklov, v ktorom v posledných rokoch miešajú kartami aj slovenskí pretekári. A tí nebudú chýbať na štarte ani teraz! Oproti nim sa postaví konkurencia z krajín ako napríklad Taliansko, Švajčiarsko, Rakúsko, Slovinsko, Chorvátsko, Maďarsko, Poľsko či Česká republika. Prídte ich podporiť a zažite nezabudnuteľnú atmosféru silných motocyklov v rýchlych zákrutách nášho jediného okruhu. Zaručujeme vám riadnu dávku adrenalínu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *