Alpe Adria bude pokračovať na konci mája v Cremone. Koliduje s MMSR v Poznani…

Richard Karnok

Predstavitelia motocyklovej únie Alpe Adria zverejnila termín druhého podujatia medzinárodného šampionátu Alpe Adria, ktoré sa uskutoční 27.-29. mája v talianskej Cremone. Teda presne v termíne dávno naplánovaného podujatia MMSR v poľskej Poznani. Naši pretekári si tak môžu vybrať, ktorého podujatia sa zúčastnia…

Žiaľ, ŠK CPM SMF nebola zo strany vedenia Alpe Adrie oboznámená so zamýšľaným termínom v Taliansku. Chápem, že nájsť vhodný termín pre preteky počas rozbehnutej sezóny nie je jednoduché, ale spôsob komunikácie a rozhodovania zo strany vedenia tohto šampionátu je v ostatnom čase nepochopiteľný a nezodpovedný. Rozhodne to vrhá tieň na obraz kedysi úspešného seriálu.

Naďalej teda platí, že preteky MMSR a Slovakia Cupu sa uskutočnia 27.-29. mája v poľskej Poznani! Informácie k pretekom v Poznani zverejníme hneď po obdržaní z poľskej strany, čo bude do konca tohto týždňa.

Pre tých pretekárov, ktorí plánujú štartovať v Cremone zverejňujeme Zvláštne ustanovenia, v ktorých nájdete kompletné informácie k podujatie. ZU si môžete stiahnuť kliknutím sem.

Text: Richard Karnok

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.