Alpe Adria a M SR Pannoniaring 2011

Richard Karnok

Michal Puškár skončil v pretekoch 125 SP celkovo tretí a bol jediným Slovákom, ktorý na Pannoniaringu dosiahol na Alpsko-jadranské pódium…

PRETEKY:

 

125 SP: (poradové číslo podľa celkového výsledku v AA, chronologicky v hodnotení M SR)

Michal Puškár mal na dosah víťazstvo v Alpe Adrii, nakoniec mu na najrýchlejšieho Taliana Schilacciho chýbalo 0.404 sekundy.

 

3. Michal Puškár

5. Pavol Skovajsa

6. Peter Rauch

8. Pavol Mihalkovič

11. Jaroslav Čech

12. Štefan Bunčiak

17. Vladimír Petrovič

18. Róbert Malík

 

125 GP:

Barbora Jakubičková skončila ukončila preteky 125 GP po dvoch kolách pádom a z Maďarska tak odchádza s nulovým bodovým zápisom.

 

Superstock 600:

Lukáš Jasenský nenadviazal na predošlé výborné výsledky, po treste v podobe prejazdu boxovou uličkou za predčasný štart už nemal šancu na lepšie než devätnáste miesto. Stotina sekundy v cieli delila dvadsiateho prvého Martina Durdíka a Igora Marinicu na 22.mieste.

 

Superstock 1000:

Prvým slovenským jazdcom v pretekoch litrových stockoch bol celkovo pätnásty Jaroslav Kamenický, dve sekundy za ním finišoval na 16.mieste Miroslav Sloboda. Vladimír Kada po včerajšom páde v kvalifikácii na štart nenastúpil.

 

Superbike:

Vladimír Ruža ako jediný slovenský reprezentant videl cieľ pretekov kráľovskej kubatúry (celkovo deviaty), K Františkovi Vetrákovi ktorý neštartoval pre poruchu motocykla sa z rovnakého dôvodu pridal Henrich Megela, v rannom warm upe mu praskla osa kolesa. Gregory Junod (Maco Racing Team), jazdiaci v Maďarsku so slovenskou licenciou po technických problémoch preteky nedokončil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *