Aktuálny časový harmonogram Veľkej ceny SR

Richard Karnok 16

Organizátori dnes zverejnili časový harmonogram Veľkej ceny Slovenskej republiky, ktorá sa bude konať 20.-22. apríla na Slovakia Ringu. Oproti predchádzajúcej prípravnej verzii prišlo k zásadným zmenám.

Časový harmonogram bol upravený po pripomienkach ostatných zúčastnených motocyklových federácií a v tejto podobe bol schválený aj predsedom medzinárodnej jury. Najdôležitejšou zmenou je, že obe kvalifikácie tried AA a CZ + PL Open sa budú konať až v sobotu, pričom podujatie Slovenského pohára bude jednodňové a tréningy, kvalifikácia aj preteky sa budú konať už v piatok!

Piatkové voľné tréningy, ktoré sú pre ostatné triedy platené, majú účastníci Slovenského pohára samozrejme v cene! Platí to aj pre triedu 125 SP + GP Slovenského pohára, hoci v časovom harmonograme nájdete, že tréning je za poplatok 40 €. To sa v tomto spoločnom tréningu týka iba pretekárov Alpe Adrie! Doplácať nemusia ani tí jazdci Slovenského pohára triedy 125 SP, ktorí plánujú štartovať na podujatí aj v rámci nedeľných pretekov Alpe Adrie 125 SP!

Ešte jedna informácia pre jazdcov Slovenského pohára, ich povolenia vstupu do areálu budú pre ich platiť ako vstupenka počas celého víkendu, teda aj na preteky Alpe Adrie.

Aktuálny časový harmonogram stiahnete kliknutím sem…

16 komentárov k článku “Aktuálny časový harmonogram Veľkej ceny SR

 1. Podľa mňa je to úplne zrozumiteľné . A čo sa týka ceny – ak by som išiel len AA napr. s dvoma voľnými tr. tak som skoro na rovnakej cene ako keď si priplatím ešte Sl. pohár a mám v ňom 3 voľné – 1 kval.- 1závod. Takže suma sumárum mám o dve dobré jazdy naviac . Napísal som to Riško zrozumeteľne ?

 2. mam v tom zmatek takze pokud bych chtel jet slovensky pohar tak volne treningy ktere sou v patek musim zaplatit navic jo ?

  1. Nie! Vo štvrtok sú platené! Piatok je pre jazdcov SP v cene! Je to v tom článku napísané nejasne, alebo sa tie články nečítajú?!

  1. To sú tréningy pre všetkých samozrejme, ale sú platené aj pre účastníkov SP. Sú navyše k programu.

 3. Uz sa to menilo tolko krat…. a z peknej trojdnovej chlastacky je zrazu jednodnova nahanacka.

  1. Zmeny časákov nie sú nič výnimočné, býva to aj na iných podujatiach Alpe, treba to totiž vždy doladiť s ostatnými. Ale zasa po tom dni naháňačky budeš mať ešte dva dni chlastačku 🙂

  2. taky mam ten dojem !! a taky myslim ze zezacatku toho jezdeni bylo vice tim myslim ty ctvrtecni treninky byly v cene a ted skutek utek

   1. takze to vidim na to ze dorazime ve ctvrtek ,povozime se za 20eur a v patek se budem divat a relaxovat a o vikendu pojedem alpe

 4. a ty ctvrtecni treninky pro jezdce125 sp jsou taky placene??
  nebo to je v ramci treniku slovenskeho poharu zdarma?

  1. Nie, štvrtok je tréning navyše. Takže sú platené. Ten program, ktorý bol na dva dni, je zhustený na jeden deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.