Aj tento rok čaká na pretekárov SMF bezplatné testovanie na SLOVAKIA RINGU

Richard Karnok

Športová komisia cestných pretekov motocyklov SMF pripravuje v spolupráci s okruhom SLOVAKIA RING aprílové testovanie pre pretekárov s celoročnými licenciami SMF.

Testovanie na okruhu SLOVAKIA RING je nielen príležitosťou rozjazdiť sa po zimnej prestávke, ale zároveň ideálnou možnosťou trénovať na okruhu, na ktorom sa počas prvého májového víkendu uskutoční prvé podujatie medzinárodného šampionátu Alpe Adria, ktorého súčasťou tam budú aj majstrovstvá Slovenska.

„V tomto čase ešte dolaďujeme termín testovania, ale určite sa bude konať v apríli,“ vraví predseda ŠK CPM a viceprezident SMF pre CPM Miloš Baláž. „Aj tento rok bude pre pretekárov, ktorí budú mať platnú licenciu SMF pre rok 2018, testovanie bezplatné. Som vďačný vedeniu okruhu SLOVAKIA RING, že nám vychádza v ústrety a naši pretekári tak majú možnosť využiť náš jediný okruh zdarma pre potreby testovania. Na mieste budú prítomní aj členovia komisie a technický komisár, aby mohli pretekárom odpovedať na ich rôzne otázky týkajúce sa nadchádzajúcej sezóny, či už po športovej, alebo technickej stránke. Hneď ako bude známy termín testovania, tak o ňom budeme pretekárov ihneď informovať,“ dodáva Baláž.

Na portáli Moto-cup.sk vám samozrejme prinesieme všetky podrobné informácie k pripravovanému testovaniu.

Text: Richard Karnok
Foto: Petr Štola

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *