Zahájenie motocyklovej sezóny mládeže 2024

Richard Karnok

S vedomím, že mnoho mladých jazdcov členskej základne SMF sa aj počas zimných mesiacov udržiavalo vo forme a v nasadení prostredníctvom halového jazdenia, niektorí využili výhodnejšie poveternostné podmienky v zahraničí, alebo sa im podarilo jazdiť aj na našich tratiach, bolo to viac menej ojedinelé. Dočkali sme sa a zimu postupne nahradia teplejšie dni, čo však nestačí ku rozšíreným možnostiam jazdenia, ak nie sú prístupné trate podľa výberu a potrieb jazdcov.

Aj preto vás s radosťou informujeme, že Slovak karting center otvára sezónu od 18. marca 2024. A nielen to. Dostali sme prísľub, že sprístupnenie trate bude oproti minulým rokom zastúpené zvýšeným počtom dní, počas ktorých môžu motocykloví pretekári trénovať a veríme, že sa to následne stretne s ich uspokojujúcimi výsledkami nielen na MMSR / MSR, ale aj na ME Mini Road Racing, ktoré sa uskutočnia práve na spomenutej trati 2. – 4. augusta 2024.

Možnosti trénovania sú prístupné nasledovne:
18. – 21. 3.
1. – 3. 4.
8. – 11. 4.
20. 4.
22. – 24. 4.

Oficiálne zahájenie sezóny naplánovala ŠK CPM SMF v termíne 12. – 13. apríla – TEST DAY, súčasťou čoho bude nielen možnosť jazdenia, ale aj pohybové hry pre jazdcov, oboznámenie s NŠP a implementáciou zmien, a tiež objasnenie a vysvetlenie v prípade zmien TP v jednotlivých triedach. Účasť jazdcov a ich rodičov považujeme preto za dôležitú.

V športovej sezóne 2024 želáme každému účastníkovi a jeho doprovodu výborné výsledky, veľa spokojnosti a správnu športovú náladu.

Do skorého jazdenia!

Zuzana Veverková
ŠK CPM SMF
v Bratislave 16. marca 2024

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *