Tréningový kemp CPM mládeže na Slovak Karting Centre

Richard Karnok

Pre juniorských pretekárov cestných pretekov motocyklov, s výhodami pre držiteľov licencií SMF a AČR, bude určený tréningový kemp mládeže počas víkendu 23.-25. apríla v novom Slovak Karting Centre na Slovakia Ringu. Podujatie bude prebiehať za prísnych hygienických opatrení, preto bude potrebná registrácia vopred.

BOHATÝ PROGRAM, NEDEĽA PRE JAZDCOV SMF A AČR ZDARMA
Cieľom podujatia bude príprava našej motocyklovej mládeže na nadchádzajúcu pretekársku sezónu. Na mladých jazdcov bude čakať množstvo jazdenia, ale v sobotu poobede aj sprievodný program v podobe individuálnych súťaží, ako beh, beh vo vreci, preťahovanie lanom, jazda zručnosti a podobne. Na dráhe sa bude jazdiť v piatok celý deň, v sobotu len doobeda a nedeľa bude celá vyhradená len jazdeniu. Pretekári s licenciami SMF a AČR budú mať nedeľné jazdenie zadarmo.

V sobotu večer sa uskutoční dekorovanie najúspešnejších pretekárov Majstrovstiev SR mládeže a Slovenského pohára mládeže za rok 2020 a takisto budú ocenení aj účastníci poobedňajších športových súťaží.

PROGRAM
Piatok: 9:00 – 13:00 tréningy (45 €/celý deň, 25 €/poldeň)
            13:00 – 14:00 prestávka
            14:00 – 18:00 tréningy
Sobota: 9:00 – 13:00 tréningy (25 EUR)
            14:00 – 18:00 individuálne športové súťaže
            18:30 Vyhodnotenie pretekárskej sezóny M SR a SP mládeže a rok 2020
Nedeľa: 9:00 – 18:00 (prestávka 13:00-14:00) tréningy (45 €/celý deň, 25 €/poldeň, pre držiteľov licencií SMF a AČR celý deň zadarmo)

REGISTRÁCIA
Pre účasť na podujatí je povinná registrácia cez formulár po kliknutí sem…
Podujatie je schválené a ohlásené na RÚVZ a každý, kto sa registruje on-line obdrží na e-mail oprávňujúci list pre preukázanie sa účasťou na podujatí príslušným orgánom. Pri vstupe sa musia všetci jazdci a členovia sprievodu preukázať NEGATÍVNYM testom nie starším ako 12 hodín, ktorý potom platí počas celého víkendu. Mládež do 15 rokov test nepotrebuje.

Športová komisia CPM SMF

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *