Tradičné “Posledné tankovanie” bude 17. októbra

Richard Karnok

Opäť sa nám pre nepriazeň počasia končí motorkárska sezóna. Ako každý rok sa po lete trocha ochladí a všetky majstráky ukončia svoje naplánované podujatia.

My sa však nevzdávame našej myšlienky a preto aj túto sezónu „MOTOSPORT AGENCY “ a „JUNIOR MOTO AKADEMY“ končí sezónu v Dunajskej Strede svojou koncoročnou akciou už tradične zvanou „POSLEDNÉ TANKOVANIE“. Túto sezónu máme opäť termín na motokárovom okruhu v Dunajskej Strede a to v sobotu 17.10.2015.

Radi Vás pozývame na naše záverečné stretnutie tejto motosezóny. Ako býva zvykom, opäť to bude o športe, zábave a o spoločnom stretnutí ľudí žijúcich pre dve kolesá.

Program bude rovnako pestrý ako býva zvykom. Niečo pre jazdcov, niečo pre mechanikov, niečo pre manželky, ale všetko pre zábavu! O naše spoločné spomienky na sezónu sa môžeme spoločne podeliť pri chutnom guláši, kapustnici, hot dogu pre deti a aj pri množstve teplých a studených nápojoch, o ktoré sa samozrejme postaráme. Ak sa Vám naša myšlienka páči a máte záujem sa zúčastniť „PROSÍM“ kontaktujte ma sms 0905278993 alebo e-mail pagy515@centrum.sk. Všetky vaše otázky a podnety rád zodpoviem.

Program bude pestrý a zábavný pre všetky vekové kategórie. Príchod do Dunajskej bude v sobotu od 8:30 hod odchjod v nedeľu do 12:00 hod.

Čakám na Vaše prihlášky, aby sa akcia mohla uskutočniť!

S pozdravom Peter PAGY Janega