Športová komisia CPM SMF pozýva juniorov na sústredenie v Taliansku

Richard Karnok

V dňoch 3.-6. marca 2022 organizuje Športová komisia cestných pretekov motocyklov sústredenie pre juniorských pretekárov, držiteľov celoročnej športovej licencie SMF. Sústredenie sa uskutoční na okruhu Circuito Di Ortona. Sústredenie je otvorené aj pre jazdcov triedy Supersport 300.

Na mladých pretekárov čaká aj fyzická a kondičná príprava a školenie. To všetko je v cene jazdenia. Kurz zahŕňa teoretickú časť, po ktorej nasleduje výučba jazdy na trati. Týka sa techniky jazdy, stopy a rôzneho správania motocykla s osobitným dôrazom na bezpečnosť. Praktické hodiny sú zamerané na to, aby jazdci dosiahli bezpečné a rýchle tempo na všetkých tratiach. Kurz je rozdelený do niekoľkých fáz: príprava nastavenia stroja, pozícia na motorke, predbiehanie a všetky detaily pre rýchlu jazdu vrátane fyzickej prípravy.

Za celodenné jazdenie je poplatok 60 € (pol dňa 40, jedna jazda 20 €).
Športová komisia CPM SMF zaplatí za každého zúčastneného pretekára so športovou licenciou SMF sumu vo výške 180 €.

Ubytovanie v blízkosti okruhu bude vybavené za prijateľnú cenu. Rezervovať je možné u p. M. Baláža. Účastníci sústredenia majú stretnutie na mieste v Taliansku 2. 3. 2022 o 18:00 h.

V prípade záujmu je potrebné sa prihlásiť do 21. 2. 2022 u p. Miloša Baláža na adrese milosbalaz30@gmail.com alebo na jeho telefónnom čísle +421 948 011 349.

Informácie o okruhu Circuito Di Ortona nájdete na oficiálnej stránke www.circuitointernazionaledabruzzo.it.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *