O týždeň sa v Taliansku uskutočnia Majstrovstvá Európy Mini Road Racing

Richard Karnok

Na okruhu Adria International Raceway sa v dňoch 18.-20. septembra uskutočnia Majstrovstvá Európy Mini Road Racing 2020. Ešte stále je možné prihlásiť sa na toto podujatie ako pretekár, a to do 17. septembra.

Preteky európskeho šampionátu sa uskutočnia na kartingovej trati. (Na veľkom okruhu sa v tomto istom termíne malo uskutočniť aj záverečné podujatie šampionátu Alpe Adria, to je však pre nedokončenú úpravu trate zrušené.) Juniorský šampionát sa uskutoční v triedach Junior A, Junior B, Junior C a Open 50, ale aj Ohvale (spoločnosť Ohvale uzavrela dvojročnú dohodu s FIM Europe pre triedy 110, 160 a  190). Nechýbajú ani triedy Mini GP 50, Honda NSF 100 a prvýkrát aj pohár Aprilia RS 250 Sport Production. V triede Ohvale 110 je na podujatie prihlásený slovenský pretekár Lukáš Végh, ktorý sa na ME úspešne predstavil už vlani v holandskom Assene.

Informácie slovenským záujemcom dá pán Miloš Baláž, viceprezident SMF pre CPM, ktorý bude na podujatí prítomný. Kontaktovať ho môžete na t. č. 0948 011 349.

Dokumenty:

Zvláštne ustanovenia

Časový harmonogram

Aktuálny zoznam prihlásených pretekárov

Trať pre Minimoto

Trať pre Mini Bike

Všetci účastníci musia vyplniť formulár Covid-19, ktorý si môžete stiahnuť na nasledujúcom odkaze: https://www.federmoto.it/wp- content / uploads / sites / 2/2020/06 / Autodichiarazione-COVID-19- Maggiorenni .pdf

ŠK CPM SMF

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *