Pozvánka na „Posledné tankovanie“

Richard Karnok

Vážení priatelia motošportu, bez ohľadu na meteorologické predpovede počasia sa všetci stretneme v sobotu 18. októbra 2014 na motokárovej dráhe v Dunajskej Strede, kde pre Vás MOTOSPORT AGENCY pripravila zaujímavý program s názvom „POSLEDNÉ TANKOVANIE“.

Táto akcia je nie len pre licenčných jazdcov, ale i pre mechanikov, manažérov, rodičov, deti a priateľov motošportu.
Zaregistrovať sa môžete od 8.00 hod, priamo v akreditačnom centre na motokárovej dráhe.
Poplatok na jazdca je 20,-EUR za celý deň jazdenia. O občerstvenie + pitný režim bude postarané a rovnako ako po minulé roky bude spoplatnené dobrovoľným príspevkom z vašej strany.

Budeme jazdiť rýchlo, pomaly, zručne na skútroch, minibajkoch, mini GP-čkach, GP 14O-4T, PW-čkach, bicykloch, korčuliach. Tí fyzicky zdatnejší budú bežať na čas, tí odvážnejší na motorkách, detičky na bicykloch a kolobežkách, prípadne odrážadlách. Berte na vedomie, že tentoraz sa nebude pretekať tak vážne ako pri majstrovských pretekoch, ale pôjde o zábavu. Preto by sme poprosili aj rodičov a mechanikov, aby si priniesli so sebou motoristické oblečenie. Budú totižto k dispozícii scootre na prenájom.

Počas celého dňa nás bude ako moderátor a DJ sprevádzať Peter Pagy Janega.
A nielen vôňa benzínu sa bude šíriť okolím, plný kotol gulášu zasýti každého z nás, taktiež pitný režim pre deti ale aj dospelých uhasí smäd počas celého dňa.
Samozrejmosťou a dobrým zvykom bude dekorovanie víťazov jednotlivých disciplín a následne voľná ale i trošku organizovaná zábava.
POSLEDNÉ TANKOVANIE je akcia, ktorú organizujeme pre Vás všetkých, takže príďte sa odreagovať a zabaviť priamo do centra diania na motokárovom okruhu v Dunajskej Strede.

S pozdravom MOTOSPORT AGENCY